Позитивна практика адвоката

   
   

Архів новин і хроніки  

Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

Карта

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Довідкова інформація  

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Вітаємо з днем народження!

Деталі

Команда системи безоплатної правової допомоги щиро вітає з днем народження директора Охтирського МЦ Тамару Козир!

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, натхнення та лише перемог на життєвому шляху! Нехай кожного дня Вас радують близькі та рідні, а життя приносить лише приємні емоції та відкриває нові горизонти!

Інформування депутатів Охтирської районної ради

Деталі

22 вересня на черговій сесії Охтирської районної ради депутатам та присутнім нагадали про розширення можливостей місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Напрацьована практика надання допомоги кожному клієнту тепер закріплена нормативно, а відділ представництва місцевого центру має можливість складання процесуальних документів та представництва в суді.

  

Директор Охтирського місцевого центру з надання БВПД Тамара Козир розповіла, що відповідно до наказу Мін’юсту на місцеві центри з надання БВПД, у тому числі і на Охтирський, покладено функцію прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань.

Детальніше...

Навчання працівників бюро правової допомоги

Деталі

Працівники бюро правової допомоги проходять навчання у державному підприємстві «Національні інформаційні системи».

Бюро правової допомоги – соціальний хаб, місце дотику до проблем сьогодення. Розширення системи правової допомоги до кожного районного центру дозволяє надати консультації ще більшій кількості людей. У випадку необхідності працівники бюро допоможуть отримати й вторинну допомогу – правозахисника у судовому процесі.

Детальніше...

Адвокатська допомога в призначенні пенсії по втраті годувальника

Деталі

Завдяки допомозі адвоката жінка змогла довести право переведення її з пенсії за віком на пенсію у зв’язку із втратою годувальника.

До Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась літня жінка. З 1997 року вона перебуває на обліку у Конотопському обєднаному управлінні Пенсійного фонду України та весь час отримувала пенсію за віком. Так сталося, що у 2016 році помер її чоловік, який був пенсіонером. Того ж місяця жінка звернулась до управління Пенсійного фонду в м. Конотоп з письмовою заявою, надавши при цьому відповідні документи, про переведення її з пенсії за віком на пенсію у зв’язку із втратою годувальника. Однак, їй було відмовлено в переведенні через невідповідності в прізвищі її чоловіка, як вони зазначені у свідоцтві про його смерть, трудовій книжці, а також інших документах, що знаходяться в його пенсійній справі.

Детальніше...

Розширюємо коло партнерів

Деталі

Головний спеціаліст Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Владислав Розторгуєв 21 вересня 2016 року провів робочу зустріч з представниками Української Гельсінської спілки з прав людини Володимиром Виноградовим і Наталією Єсіною.  

Щоденно до громадської приймальні УГСПЛ у м. Суми за допомогою звертаються люди, яким довелося залишити дім через скрутне становище на сході України, – внутрішньо переміщені особи. І хоча представники спілки намагаються вирішувати всі проблемні питання, є те, що знаходиться за межею їхньої компетенції. Якщо мова йде про захист інтересів громадян у суді – це вже завдання для безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Успішна співпраця з «Громадським бюро «Правозахист» продовжується

Деталі

21 вересня 2016 року відбулася робоча зустріч між представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області (заступником директора Валентиною Волобуєвою, начальниками відділів Оксаною Коваленко та Наталією Поставською, головним спеціалістом Владиславом Розторгуєвим) та менеджером проектів громадської організації «Громадське бюро «Правозахист» Іриною Стегній.

Між Регіональним центром та громадською організацією діє Меморандум про співпрацю, що втілилився в проведенні міжрегіонального круглого столу на тему:«Права учасників АТО. Самоорганізація для їх захисту та відновлення порушених прав». Захід відбувся в м. Конотоп 16 вересня цього року в рамках проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей», керівником якого є Ірина Стегній. Проект реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Детальніше...

Адвокати дізналися про особливості побудови конструктивних стосунків із клієнтами

Деталі

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області відбувся тренінг, на якому адвокати, що співпрацюють з системою БВПД, отримали інформацію про особливості побудови конструктивних стосунків із клієнтами.

Важливою стороною професійної діяльності адвоката є стосунки з людьми. Ця робота багато в чому відрізняється від інших професій, де також передбачається міжособистісне спілкування та взаємодія. Ці відмінності визначаються особливими умовами праці, незвичними ситуаціями та обставинами. Перш за все, це спілкування з новими і такими різними людьми не за власним бажанням адвоката; спілкування з людьми, справи та дії яких не завжди викликають співчуття чи симпатію.

Детальніше...

Система соціального захисту населення в Україні: проблеми, вирішення, перспективи

Деталі

У смт. Велика Писарівка 20 вересня відбулася відкрита нарада в форматі «круглого столу» на тему: «Система соціального захисту населення в Україні: проблеми, вирішення, перспективи».

Основною метою заходу було напрацювання пропозицій щодо забезпечення основних соціальних прав людини і громадянина в державі.

Де жителі Великої Писарівки можуть отримати безоплатну правову допомогу, яким категоріям осіб така правова допомога надається, порядок звернення до Великописарівського бюро правової допомоги, як одного з відокремлених підрозділів Охтирського місцевого центру, про надання безоплатних правових послуг, а також про нові можливості громадян реалізувати свої законні права у новостворених бюро правової допомоги Сумської області розповів працівник Великописарівського бюро правової допомоги Євген Мороз.

Детальніше...

Слухачам «Університету III віку» Кролевецького територіального центру соціального обслуговування розповідали про права громадян на безоплатну правову допомогу

Деталі

З метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення 20 вересня начальник відділу «Кролевецьке бюро правової допомоги» Наталія Денисенко провела зустріч зі слухачами «Університету III віку» Кролевецького територіального центру соціального обслуговування.

Місцем проведення зустрічі було обрано Кролевецьку центральну районну бібліотеку. У ній працівник бюро поінформувала присутніх (слухачами університету є пенсіонери, які повні оптимізму та жаги до життя) щодо прав громадян на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цих прав, підстави та порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та зазначила категорії осіб, які мають право на таку допомогу, а також ознайомила присутніх із порядком звернення до Кролевецького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Інформованість особистості як фактор реалізації права на правову допомогу

Деталі

Найважливішими факторами, що визначають ефективність обізнаності людини є: інформованість особистості, її доступ до засобів масової інформації, необхідність отримувати необхідні знання й відомості про життєвоважливі сфери людського буття.

Саме з такою ціллю юристи Лебединського бюро правової допомоги відвідали населені пункти: с. Бишкінь, с. Малий Вистороп Лебединського району. Було проведено семінар у Маловисторопському коледжі імені П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету. Зустрілися з директором навчального закладу Володимиром Фединою та домовилися про співпрацю. 

Детальніше...

   
facebook
google
youtube