Позитивна практика адвоката

   

Інформація про регіональний центр  

   

Архів новин і хроніки  

Серпень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Карта робочих місць адвокатів  

Карта

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Довідкова інформація  

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат допоміг встановити факт родинних відносин

Деталі

ShM 2016 07 OstrovskaДо Шосткинського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся чоловік із питанням встановлення факту родинних відносин, для того, щоб він зміг реалізувати свої спадкові права.

Чоловік повідомив, що його бабуся розірвала шлюб з його дідусем в 1963 році та змінила своє прізвище на дошлюбне. Після смерті бабусі відкрилась спадщина у вигляді кімнати в квартирі. Однак при зверненні до нотаріуса,  у отриманні заяви про прийняття спадщини після спадкодавця, чоловіку було відмовлено в зв’язку з тим, що факт родинних відносин між ним та покійною не підтверджується документально. Тобто документи щодо спадкового майна після смерті бабусі були складені на дошлюбне прізвище, яке вона змінила і отримала після розірвання шлюбу.

Детальніше...

Адвокат допоміг розірвати шлюб через визнання чоловіка безвісно відсутнім

Деталі

KoM 2016 07 Ovchinnikova

Мешканка міста Конотоп звернулась до Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з письмовим зверненням за безоплатною вторинною правовою допомогою щодо визнання її чоловіка безвісно відсутнім, аби розірвати з ним шлюб.

Зі слів клієнтки з 2000 року вона перебувала в шлюбі з чоловіком, та від сумісного проживання вони мають неповнолітню доньку. Однак згодом він покинув її з дитиною та у 2006 році виїхав у невідомому напрямку. Жінка багато років жила без чоловіка, її шлюб існує лише документально, тому вона вирішила його розірвати.

Детальніше...

Вітаємо з Днем незалежності України!

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Сумській області вітає з Днем незалежності України!

Разом нам під силу здолати всі негаразди та збудувати затишний дім для майбутніх поколінь!

 


Джерело: http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/

Вітаємо зі званням!

Деталі

Колективи Регіонального центру та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області вітають директора Координаційного центру Андрія Вишневського з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений юрист України». Нам приємно знати, що система безоплатної правової допомоги знаходиться під пильним наглядом людини, яка робить все для власного професійного та особистісного зростання, а це, в свою чергу, позитивно впливає на оточуючий світ і всіх підлеглих. Дякуємо вам за зразок для наслідування!

Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Сумській області вітає з Днем Державного Прапора України!

Деталі

Регіональний центр з надання

безоплатної правової допомоги у Сумській області вітає з

Днем Державного Прапора України!

Незламного духу та мирного неба, співвітчизники!

Детальніше...

На Сумщині з 1 вересня розпочинають роботу 14 бюро правової допомоги

Деталі

Валентина Волобуєва, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, 22 серпня провела робочу нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів та працівники. Розглянуто питання проведення комплексу заходів щодо відкриття бюро правової допомоги, показники діяльності місцевих центрів тощо.

 

Валентина Волобуєва зазначила, що актуальним питанням сьогодення є завершення комплексу заходів, спрямованих на своєчасне відкриття бюро правової допомоги. Вона повідомила, що договори оренди приміщень бюро укладені своєчасно. На цьому тижні будуть завершені роботи з налаштування локальної мережі.

Детальніше...

Статистика місцевих центрів за 2016 рік (15.08-19.08.2016)

Деталі

До місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини за період з 15.08.2016 по 19.08.2016 звернулися 147 громадян: до Конотопського МЦ – 41, Сумського МЦ – 40, Охтирського МЦ – 37, Шосткинського МЦ – 29.

За статевим складом: жінок – 89, чоловіків – 58.

Прийнято 198 звернень клієнтів: Сумським МЦ – 63, Конотопським МЦ – 50, Охтирським МЦ – 48, Шосткинським МЦ – 37.

Детальніше...

Навчання працівників бюро правової у Конотопському місцевому центрі

Деталі

На базі  Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулися ознайомчі заходи та навчання для новопризначених працівників бюро правової допомоги, які почнуть роботу вже з 1 вересня цього року.

Директор центру Олександр Муха розповів присутнім про місію та бачення системи надання безоплатної правової допомоги, наголосив на цінностях, які сповідує команда та окреслив першочергові завдання.

Детальніше...

Про першочергові кроки з організації і функціонування бюро правової допомоги йшла мова на сесіях Середино-Будської та Ямпільської районної ради

Деталі

Представники громади м. Середина-Буда та смт. Ямпіль ознайомилися з основними аспектами     з організації та функціонування бюро правової допомоги.

19 серпня директор Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Гудіма взяв участь у сесії Середино-Будської районної ради. Функціонування системи безоплатної правової допомоги, роль та місце бюро правової допомоги в системі БПД, принципи роботи та першочергові завдання, які постають перед працівниками таких бюро – це ті основні питання, які директор місцевого центру довів до відома учасників сесії. Також під час свого виступу Микола Гудіма приділив увагу місії, баченню та цінностям системи безоплатної правової допомоги, основним викликами сьогодення, які мають місце в діяльності системи БПД.

Детальніше...

Правопросвітництво для представників районного сектору кримінально-виконавчої інспекції

Деталі

Заступник начальника відділу «Великописарівське бюро правової допомоги» Євген Мороз 19 серпня провів інформаційно-роз’яснювальну лекцію щодо конституційних прав та свобод.

У правопросвітницькій діяльності брали участь фахівці з питань соціальної роботи з суб`єктами прубації Великописарівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції (РСКВІ) Людмила Стельмах та інспектор Максим Карпенко. Захід проводився спільно з представниками РСКВІ серед засуджених до умовних строків у приміщенні їх утримання.

Детальніше...

   
facebook
google
youtube