Позитивна практика адвоката

   
   

Архів новин і хроніки  

Жовтень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

Карта

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Довідкова інформація  

   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Вітаємо з днем народження!

Деталі

Команда системи безоплатної правової допомоги щиро вітає з днем народження адвоката Олександра Сипленка!

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, натхнення та лише перемог на життєвому шляху! Нехай кожного дня Вас радують близькі та рідні, а життя приносить лише приємні емоції та відкриває нові горизонти!

Посилення правової спроможності громад

Деталі

20-21 жовтня 2016 року у м. Харків пройшла міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад», у якій взяли участь директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Трошечко, інтегратор Наталія Шестерніна та інтегратор Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина Волік.

Посилення правової спроможності – це процес підвищення здатності звичайних людей користуватися своїми громадянськими правами та правами. В основі цього процесу лежить принцип, за яким правові системи та адміністративні процеси слугуватимуть громадянам набагато краще, якщо останні зможуть використовувати свої права задля досягнення справедливості та доступу до правосуддя.

Детальніше...

«Захист прав і соціальні гарантії учасників АТО та членів їх сімей!»

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області у партнерстві з громадською організацією «Громадське бюро «Правозахист» та громадською організацією «Ліга захисту» в рамках проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, 25 жовтня 2016 року організовує проведення заходу на тему: «Захист прав і соціальні гарантії учасників АТО та членів їх сімей!» для адвокатів Сумської області, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги.

Захід дозволить адвокатам краще зрозуміти особливості роботи з учасниками АТО, специфіку проблемних питань і способи їх вирішення.

Нагадаємо, що між організаторами заходу діє Меморандум про співпрацю.

Клієнт отримав пенсію, як учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Деталі

До Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надійшло письмове звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачало складання процесуальних документів та представництво інтересів в суді щодо оскарження відмови у призначення пенсії, як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

Заявником центру був чоловік, мешканець міста Конотоп, який у 1987 році знаходився і працював в 30-км зоні відчуження Чорнобильської АЕС помічником машиніста локомотивного депо ст.Конотоп. Даний факт підтверджений рішенням Конотопського міського суду 1993 року, яке набрало законної сили та знаходиться в суді в оригіналах рішень за 1993 рік. Також чоловік зазначив, що у тому ж 1993 році Сумською обласною державною адміністрацією йому було видано посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1987 році 2 категорії.

Детальніше...

Статистика бюро правової допомоги (17.10.2016 – 21.10.2016)

Деталі

До бюро правової допомоги за період з 17.10.2016 по 21.10.2016 звернулися 151  громадянин: до бюро Конотопського МЦ – 46, бюро Шосткинського МЦ - 43, бюро Охтирського МЦ – 31, бюро Сумського МЦ – 31.

Кількість зареєстрованих звернень становить 191: до бюро Шосткинського МЦ  - 57,  бюро Конотопського МЦ – 56, бюро Охтирського МЦ – 46, бюро Сумського МЦ – 32.

Після проведення відповідної перевірки наданих громадянами документів для 7 осіб (усі  малозабезпечені) призначено адвокатів.

 

Статистика місцевих центрів за 2016 рік (17.10.2016-21.10.2016)

Деталі

До місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини за період з 17.10.2016 по 21.10.2016 звернулися 127 громадян: до Сумського  МЦ – 49, Шосткинського МЦ – 30, Охтирського МЦ – 26, Конотопського МЦ – 22.

За статевим складом: жінок –75, чоловіків – 52.

Прийнято 167 звернень клієнтів:  Сумським МЦ – 64, Охтирським МЦ – 37, Шосткинським МЦ – 36, Конотопським МЦ – 30.

За результатами розгляду звернень працівниками центрів надано консультацій – 149, прийнято звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги – 18.

Після проведення відповідної перевірки наданих громадянами документів для 15 осіб (малозабезпечені – 6; інваліди – 1; ветерани війни – 5; особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому  порядку – 3) призначено адвокатів.

 

Правопросвітня лекція «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки»

Деталі

Інтегратор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Лапоног 20 жовтня 2016 року у приміщенні міської центральної бібліотеки м. Охтирки прочитала лекцію  студентам Державного професійно-технічного закладу «Охтирський професійний ліцей».

Метою проведення заходу було підвищення правової обізнаності у підростаючого покоління та залучення до консультацій, майстер-класів юристів Охтирського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Запис радіопрограми "По суті"

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області у партнерстві з громадською організацією «Громадське бюро «Правозахист» та громадською організацією «Спілка учасників АТО Сумської області» у рамках проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей» мають досвід співпраці, мета якого - допомога учасникам АТО.

Інформування громади - основа правопросвітництва. Щоб прослухати радіозапис програми «По суті» від 15 жовтня 2016 року, що присвячений правам військових, які перебувають або повернулися із зони АТО, натисніть сюди.  

Детальніше...

«Побудова єдиної організаційної системи – основний фактор для виконання управлінських функцій»

Деталі

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Олена Демченко 18 жовтня провела заняття спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Побудова єдиної організаційної системи – основний фактор для виконання управлінських функцій».

Спеціалісти структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, відповідальні за організаційну роботу, отримали важливу інформацію на тему: «Корупція: поняття, запобігання та відповідальність. Корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення».

Детальніше...

«XIIІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA» стартує в Сумській області 20 жовтня 2016 року

Деталі

Виконуючий обов’язки директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Валентина Волобуєва 18 жовтня взяла участь у прес-конференції, присвяченій «XIIІ Мандрівному міжнародному фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA», який стартує в Сумській області 20 жовтня 2016 року.

Покази та обговорення фестивальних фільмів відбуватимуться в кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, а також в установах пенітенціарної системи. Глядачі зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

Детальніше...

   
facebook
google
youtube