Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Open Europe

   

Інформація про Регіональний центр  

   

Архів новин і хроніки  

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Офіційне працевлаштування як гарантія, - обговорювали у Тростянецькому центрі зайнятості

Деталі

OkM 2017 23 06 zustrich 123 червня головний спеціаліст Тростянецького бюро правової допомоги Валерій Лилак взяв участь у тематичному семінарі на тему: «Легальна зайнятість населення» для безробітніх, який проводився у Тростянецькому районному центрі зайнятості для осіб, які перебувають на обліку.

Детальніше...

У Лебедині обговорювали зміни у законодавстві

Деталі

OkM 170621 center z 222 червня у Лебединській райдержадміністрації проведено семінар з питань здійснення державного контролю за дотриманням трудового законодавства для керівників та головних бухгалтерів підприємств різних форм власності, установ та організацій  районного підпорядкування, представників органів місцевого самоврядування, фізичних осіб – підприємців. У ньому взяли участь: представники Лебединського бюро правової допомоги: Євгенія Логвіненко та Сергій Іванов, перший заступник голови райдержадміністрації голови райдержадміністрації Оксана Лихина і заступник голови районної ради Світлана Горошко, що організовано за ініціативи управління соціального захисту населення.

Детальніше...

Проведено моніторинг діяльності Сумського місцевого центру

Деталі

SuR 170622 01З метою покращення якості роботи місцевих центрів робочою групою у складі: Валентини Волобуєвої, заступника директора; Юлії Омельченко, заступника начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів; Наталії Поставської, начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури,  06, 12 та 22  червня здійснено моніторинг діяльності Сумського місцевого центру з надання БВПД та Білопільського, Краснопільського,   Путивльського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Спільна нарада щодо виконання рішень судів у Тростянці

Деталі

OkM 172006 zustrich 120 червня у Тростянецькому районному відділі державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Сумській області пройшла спільна нарада головного спеціаліста Тростянецького бюро правової допомоги Валерія Лилака та начальника виконавчої служби Олександра Шлімакова.

У ході наради заплановано заходи по інформуванню населення з питань законодавства, що регулює примусове виконання рішень.

Детальніше...

Фахівці Кролевецького бюро правової допомоги надали жителям громади Дубовичі правову допомогу

Деталі

ShM 170621 Dubowishi 1   21 червня з метою надання правової допомоги мешканцям села Дубовичі Кролевецького району працівники Кролевецького бюро правової допомоги Наталія Денисенко та Наталія Халепа здійснили виїзний прийом громадян.

Детальніше...

Проведено моніторинг діяльності Шосткинського місцевого центру

Деталі

ShM 170620 00  З метою покращення якості роботи місцевих центрів робочою групою у складі: Валентини Волобуєвої, заступника директора та Наталії Поставської, начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури, 20  червня здійснено моніторинг діяльності Шосткинського місцевого центру з надання БВПД та Глухівського, Середино-Будського та Ямпільського  бюро правової допомоги.

Під час проведення вивчено систему надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, роботу відділу представництва. форми співпраці з установами-провайдерами, проаналізовано  анкети клієнтів, проведено анонімне анкетування працівників бюро правової допомоги тощо.

Детальніше...

   

career2

   

Opytuvannia

   

Zar Sud

   

АТО

   

peremishcheni2

   

2016 Konkurs

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube