Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Адвокат допоміг у вирішенні питання щодо стягнення надміру отриманих коштів (соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям)

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася мешканка м. Охтирка, Сумської області громадянка «К»,  яка відповідно до пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» перебуває під юрисдикцією України та (дізналася про роботу центру від знайомих).

Детальніше...

Адвокат допоміг у вирішенні питання щодо стягнення надміру отриманих коштів (соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям) (2)

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася мешканка м. Охтирка, Сумської області громадянка «К»,  яка відповідно до пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» перебуває під юрисдикцією України та (дізналася про роботу центру від знайомих).

Детальніше...

Адвокат допоміг встановити місце проживання дитини

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся мешканець м. Охтирка, Сумської області громадянин «А», (людина з обмеженими можливостями, інвалід третьої групи), який дізнався про роботу центру з засобів  масової інформації.

Детальніше...

Працівник Шосткинського МЦ допомогла жителю Шостки визнати право власності на земельну ділянку в порядку спадкування

Деталі

Logo 620До Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин А., який відповідно до п.1 ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» є особою, середньомісячний сукупний дохід якої нижче суми двох прожиткових мінімумів, розрахованого та затвердженого відповідно до ЗУ «Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Детальніше...

Юрист допоміг встановити право спільної сумісної власності

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася мешканка м. Тростянець, Сумської області громадянка «Р», яка дізналася про роботу установи з засобів  масової інформації. Вона є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу (відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»).

Детальніше...

Позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

Деталі

Logo 620До Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Н. яка відповідно до п. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у редакції від 18.06.2016 є особою, середньомісячний сукупний дохід сім’ї якої нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України «Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Детальніше...

Адвокат допоміг у вирішенні житлового питання

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання БВПД звернулася мешканка м. Охтирка Сумської області громадянка «М», (дізналася про роботу центру з засобів масової інформації) з проханням надати їй правовий захист, призначивши адвоката для представництва інтересів у суді.

Детальніше...

Юрист допоміг встановити факт розірвання шлюбу

Деталі

Logo 620До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся мешканець с. Чернеччина, Охтирського району Сумської області громадянин «Є», який відповідно до пункту 9 частини 1 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» має статус учасника бойових дій, є учасником антитерористичної операції (дізнався про роботу центру правової допомоги від знайомих).

Детальніше...

 

Спеціаліст відділу представництва допоміг встановити факт, що має юридичне значення (2)

Деталі

GrabarДо Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся мешканець села Чернеччина Охтирського району Сумської області громадянин «Є», який є учасником бойових дій (УБД) з проханням надати йому правовий захист, та представництва його інтересів у суді.

Детальніше...

 

Встановлення факту смерті на окупованій території

Деталі

StecenkoДо Охтирського місцевого центру з надання БВПД звернувся мешканець м. Лебедин громадянин «Х», який є інвалідом з дитинства II групи та з 20.10.2015 року взятий на облік як внутрішньо переміщена особа з проханням надати йому правовий захист, призначивши адвоката для представництва його інтересів у суді. Зазначена особа дізналася про роботу центру з засобів масової інформації.

У відділі правової інформації та консультацій з’ясували, що у 2015 році у м. Донецьк померла мати заявника про що відділом реєстрації актів цивільного стану Пролетарського районного управління юстиції у м. Донецьку було видано свідоцтво про смерть. Крім того,  громадянину «Х» як сину померлої, було видано витяг про смерть для отримання допомоги на поховання.

Детальніше...

 

Адвокатська допомога в стягненні пені за прострочені аліменти

Деталі

Bustha VitaДо Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась конотопчанка з питанням заборгованості у сплаті аліментів на утримання малолітньої дитини. З її слів стало відомо, що після розірвання шлюбу молода жінка сама виховує доньку. Рішенням суду з колишнього чоловіка на її користь були стягнуті аліменти на утримання їх спільної дитини. Однак з моменту призначення і по сьогоднішній день чоловік виплати здійснює нерегулярно та не в повному обсязі, а також має борг по аліментах. Сторонньої допомоги жінка не від кого не має та не має іншого джерела доходів, окрім заробітної плати, тому їй дуже складно самій виховувати доньку. Натомість чоловік офіційно не працює, проте постійно їздить працювати до Російської Федерації, приховуючи дійсний розмір своїх доходів. Молода жінка, втомившись від постійних обіцянок та вмовлянь колишнього чоловіка, вирішила знову звернутись до суду.

Детальніше...

 

Адвокат допоміг учаснику бойових дій у земельному питанні

Деталі

KalantaenkoУ поточному році до Охтирського МЦ з надання БВПД звернувся мешканець м. Охтирка громадянин «К», який має статус учасника бойових дій, є учасником антитерористичної операції, який дізнався про роботу центру від знайомих.

Із його слів встановлено наступне: у лютому місяці громадянин «К» звернувся до ГУ Держгеокадастру у Сумській області із заявою про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною (орієнтовною) площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту «…» сільської ради. До цієї заяви були додані графічні матеріали на яких зазначене бажане місце розташування та розмір земельної ділянки.

Детальніше...

 
   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube