Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

«Захист своїх прав потребують не тільки дорослі, але і діти…»

KoM 2017 28 02 Buryn komunalnyj zaklad«Діти - це наше майбутнє, і про них  потрібно дбати та навчати їх захищати свої права!», - з цього твердження розпочався робочий тиждень працівників Буринського бюро правової допомоги. 27 лютого працівники бюро  завітали до комунального закладу «Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» для проведення правопросвітницького заходу «Знай свої права».

Детальніше...

Семінар для молоді Конотопщини «Правова просвіта молоді як перешкода для корупції»

KoM 2017 01 02 seminar 31 лютого на базі Конотопської районної ради відбувся інформаційно-мотиваційний семінар «Правова просвіта молоді Сумщини як перешкода для корупції» для молоді Конотопського району в рамках проекту «Вчимося жити без корупції!»

Реалізується він Місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Детальніше...

Доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції – крок до зниження рівня корупції

KoM 2016 12 08 dostupdoservisiv 18 грудня у приміщенні Роменської районної ради пройшов інформаційно-мотиваційний семінар «Правова просвіта молоді Сумщини, як перешкода для корупції». Даний захід проходить в рамках проекту «Вчимося жити без корупції!» та Всеукраїнського тижня права.

Проект реалізується Місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області за підтримки Фонду сприяння демократії ПосольстваСША в Україні.У заході прийняли участь голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА, представники Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Роменського бюро правової допомоги, державні службовці установ та органів місцевого самоврядування, громадські активісти району. Представники громадської організації презентували діяльність організації, провели інтерактивне спілкування та вирішення практичних завдань,які мають запобігати корупції в органах влади.  

Детальніше...

«Ген справедливості» у Сумах

SuR 2016 11 18 GEN 111118 листопада у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правої допомоги у Сумській області записували «Ген справедливості». Це спеціальна серія програм, яка присвячена різним питанням надання безоплатної правової допомоги в Україні та має на меті інформування суспільства щодо права на таку допомогу, важливих подій та ініціатив у сфері.

Детальніше...

Мін’юст підготовував проект змін до постанови, прийняття якої збалансує умови оплати праці та відшкодування витрат адвокатів

ministerstvoМіністерство юстиції підготувало проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465». Прийняття цієї постанови збалансує існуючий механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам. Нагадаємо, що Постановою № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» затверджено порядок оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають БВПД, а також – методику обчислення розміру їх винагороди.

Детальніше...

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube