На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   

Open Europe

   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

reg site

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Графік роботи "мобільних точок доступу" до БВПД у Сумській області

Green Man 10У ході діяльності в межах доручення міністра юстиції України Павла Петренка було розроблено графік консультацій громадян та призначено членів групи, що їх здійснюватиме.

Наразі інформація ще знаходиться в процесі оновлення. Тож слідкуйте за новинами на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

Графік роботи "мобільних точок доступу" до БВПД у Сумській області на 26 вересня

SuR 070917 0126 вересня робоча група "мобільних точок доступу" в складі представників системи безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини та Головного територіального управління юстиції у Сумській області, що працює в межах проекту "Я маю право" здійснить виїзд до Дружбівської міської територіальної громади та Ямпільської селищної ради Ямпільського району.

Час та місце проведення консультування громадян:

11:00 - м. Дружба (вул. Гнібеди, 3);

14:00 - смт. Ямпіль (вул. Шкільна, 4).


Джерело: http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/pres-tsentr/novyny/robota-mobilnykh-tochok-dostupu-v-mezhakh-proektu-ya-maiu-pravo-na-krasnopilshchyni

Вітаємо з Днем народження Галину Лисенко!

Шановна Галино Костянтинівно!

Бажаємо Вам безмежних можливостей в житті та успіхів у роботі. Нехай кожен день приносить позитивні враження, приємні сюрпризи та задоволення, а кожна поставлена перед собою мета досягається простіше та швидше!

SuR 170925 01

З повагою,

колектив Регіонального центру з надання

безоплатної вторинної правової допомоги

у Сумській області

Про гендерну рівність та протидію насильству в сім'ї говорили в Лебедині

OkM 170922 0322 вересня при Лебединській РДА відбулося перше установче засідання створеної координаційної ради щодо об’єднання зусиль стосовно сприяння реалізації ефективної державної політики з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми; формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродженню та збереженню національних сімейних цінностей, утвердженню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства в Лебединському районіНа захід також запрошено також головного спеціаліста Лебединського бюро правової допомоги Євгенію Логвіненко, із метою надання кваліфікованої допомоги,

Детальніше...

Підвищуємо правову обізнаність дітей

OkM 170925 0521 вересня заступник начальника Тростянецького бюро правової допомоги Вячеслав Тютюнник виступив на ознайомчій екскурсії, що проводилася у приміщенні Тростянецького районного центру зайнятості працівниками для учнів 10-го класу Тростянецької загальноосвітньої школи №3.

Детальніше...

Правопросвітницька робота Ямпільського бюро правової допомоги в у Імшанській загальноосвітній школі

ShM 170922 0122 вересня головний спеціаліст Ямпільського бюро правової допомоги Анна Куліш провела правопросвітницький захід у Імшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на тему «Правовий захист дітей та запобігання злочинності серед неповнолітніх».Фахівець бюро ознайомила учнів із чинною нормативно-правовою базою, зокрема Конвенцією ООН про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про попередження насильства в сім’ї». Також школярів було проінформовано, з якого віку настає адміністративна та

Детальніше...

У Охтирці інформували про права дитини

OkM 170921 0121 вересня юристи Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують висвітлювати права дітей. Цього дня для дев’ятикласників у загальноосвітній школі I-III ступенів № 3 Марина Лапоног під час семінару з елементами тренінгу розкрила тематику «Розуміємо права дітей».

Детальніше...

У Регіональному центрі говорили про результати роботи та плани на поточний тиждень

SuR 170925 1125 вересня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області відбулася щотижнева робоча нарада під очільництвом директора Олени Демченко. В обговоренні планів діяльності центру на поточний тиждень та звітуванні про результати роботи взяли участь представники всіх відділів.

Детальніше...

У Шостці провели правопросвітницький захід на тему «Реалізація та захист прав людини»

ShM 170921 1221 вересня фахівці Шосткинського місцевого центру Катерина Мірошниченко та Світлана Мязіна на базі Шосткинського міськрайонного відділу з питань пробації провели правосвітницьку бесіду «Реалізація та захист прав людини». Мета заходів – запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

Детальніше...

В Ямполі відбувся семінар «Організаційно-правові основи діяльності бюро правової допомоги»

ShM 170920 0120 вересня начальник Ямпільського бюро безоплатної правової допомоги Володимир Лящевський взяв участь у плановому семінарі-навчанні з головами та секретарями селищних і сільських рад району. Зокрема, у рамках проведення правопросвітницької роботи, присутніх проінформовано про організаційно-правові основи діяльності бюро правової допомоги.

Детальніше...

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Vyizn Pryom

   

Pro Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Mob Punkt

   

P 8 MemoRandum

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   
facebook
google
youtube