На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

Графік роботи "мобільних груп з питань захисту права власності" у Сумській області

1502439175 5 3У межах проекту "Я МАЮ ПРАВО" було розроблено Графік роботи "мобільних груп з питань захисту права власності" у Сумській області.

Наразі інформація оновлена.

Освітню платформу в Школі волонтерів запущено!

SuM 180118 1117 січня було розпочато цикл занять для Школи волонтерів.  Всі охочі мають можливість вивчити правові основи та ознайомитися із практичною складовою галузей права. Тренери Сумського місцевого центру з надання БВПД простою та доступною мовою тлумачать основні аспекти права.

Детальніше...

Вуличне інформування для жителів с. Студенок, Глухівського району

ShM 180118 21З метою підвищення правової обізнаності мешканців територіальної громади  та надання їм правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав і свобод громадянина 18 січня  начальник Глухівського бюро правової допомоги провів вуличне інформування жителів с. Студенок щодо роботи Глухівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Якість та доступність безоплатної правової допомоги у Сумській області. Результати моніторингу

SuR 180118 11

18 січня на Сумщині були представлені результати моніторингу місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги. З жовтня по листопад 2017 року Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) проводила моніторинг місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Про роботу місцевих центрів говорили на керівній раді у Регіональному центрі

SuR 180118 0118 січня  під головуванням директора Регіонального центру Олени Демченко відбулося засідання Керівної ради Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД у Сумській області. Учасники засідання обговорили питання діяльності місцевих центрів безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини у ІV кварталі 2017 року та погодили зведений кошторис і штатний розпис Регіонального та місцевих центрів на 2018 рік.

Детальніше...

Захист прав дітей та їхнього майбутнього

ShM 180118 1107 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»,  яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».  Враховуючи дані зміни, 18 січня головний спеціаліст Ямпільського бюро правової допомоги Анна Куліш  провела семінар серед посадових осіб Ямпільського районного центру соціальних служб для дітей та молоді на тему: «Захисти права дітей та їх майбутнє».

Детальніше...

Мешканці с.Пигарівка Середино-Будського району отримали правові консультації

ShM 180118 01Одним із дійових інструментів вивчення та вирішення проблем у правовій площині є проведення виїзних прийомів громадян. Фахівці бюро правової допомоги, у рамках Проекту «Я МАЮ ПРАВО!» здійснювали прийом громадян у с. Пигарівка Середино-Будського району.

Детальніше...

Доступно про важливе для учасників АТО

OkM 180118  0118 січня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Охтирського МЦ з надання БВПД Марина Лапоног взяла участь у семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України, який проводився в Охтирському міськрайонному центрі зайнятості у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Про основні аспекти децентралізації та головні напрямки розвитку ОТГ говорили на презентації

SuM 180117 1115 січня, за ініціативи Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, були презентовані Стратегії розвитку п’яти  об'єднаних територіальних громад регіону на найближчі три роки. Робота над написанням Стратегій розвитку здійснювалась за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Детальніше...

Адресна правова допомога – це реальність!

SuM 180117 01Сумський місцевий центр з надання БВПД сприяє спрощенню доступу до правової допомоги. Одним з кроків на зустріч суспільним проблемам є адресна допомога. Якщо особа з причин, пов’язаних зі станом здоров’я, не може особисто прийти до центру чи бюро, то працівники системи БВПД за телефонним дзвінком прибувають до такої особи додому для особистого спілкування.  

Детальніше...

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube