На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Open Europe

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

SuR 181107 10Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7«Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області – переможець «Соціального Оскару СумДУ - 2018»

SuR 181121 05У Сумському державному університеті 20 листопада відбулася урочиста церемонія вручення «Соціального Оскару СумДУ - 2018». Це щорічна відзнака, започаткована з метою закріплення в м. Суми традицій соціального розвитку, підтримки й толерантності, соціальної відповідальності й вручається організаціям та установам, які упродовж року впроваджували інновації, що реально сприяли покращенню соціального клімату, підтримці вразливих категорій населення та мотивували до активної громадської діяльності.

Детальніше...

Проведено моніторинг діяльності Конотопського місцевого центру з надання БВПД

SuR 181121 30З 06 по 14 листопада 2018 року на чолі з директором Регіонального центру Оленою Демченко здійснено моніторингові візити до Конотопського місцевого центру з надання БВПД та його структурних підрозділів, що розташовані у населених пунктах: Ромни, Недригайлів, Липова Долина, Буринь.

Детальніше...

Успішні справи захисту прав дітей адвокатами та фахівцями системи безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини

SuR 181121 21Кожна дитина має право на повагу та гідність і не повинна зазнавати жодних форм насильства чи дискримінації. Проте, на жаль, у житті частими є випадки, коли порушуються права дітей, які стикаються з безвідповідальністю власних батьків, неналежними умовами проживання та розвитку й багатьма іншими проблемними ситуаціями, що потребують вирішення у правовому полі. Система безоплатної правової допомоги – на захисті прав дітей. Пропонуємо ознайомитися з кількома прикладами успішного захисту прав дітей, що були здійснені адвокатами та фахівцями системи БВПД Сумщини.

Детальніше...

Про трудові права осіб з інвалідністю – у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

SuR 181121 10Міністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» про трудові права осіб з інвалідністю. Випуск створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

Робота єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги

SuR 181119 10За єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 громадяни у телефонному режимі можуть отримати юридичну консультацію та роз’яснення з різних правових питань. За період з 12 по 18 листопада 2018 року до відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області надійшло 2251 дзвінки,

Детальніше...

Консультуємо громадян в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

KoM 181119 01Набагато швидше та легше вирішити юридичне питання, коли знаєш свої права, а також куди потрібно звернутися за їхнім захистом. Саме загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» і покликаний навчити громадськість орієнтуватися у правовому полі, а також вчасно реагувати на порушення законодавства. У межах проекту в області відбуваються виїзні прийоми громадян, до яких долучаються юристи системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат системи БВПД допоміг клієнтці у вирішенні житлового питання

ShM 181023 01Доволі частими є ситуації, коли люди не можуть жити мирно в одному будинку. У такому випадку найкращим розв’язанням даної проблеми є виділ у натурі частки зі спільного майна, тобто поділ одного будинку на самостійні об’єкти нерухомого майна з власним входом та допоміжними приміщеннями/спорудами. Так, до Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рекомендацією іншої особи звернулася громадянка, яка є малозабезпеченою, з метою виділення в натурі частки із спільної часткової власності.

Детальніше...

Новий інформаційний буклет від юристів системи БВПД Сумщини

SuM 181119 01З метою поінформованості населення з актуальними юридичними питаннями фахівці системи безоплатної правової допомоги Сумщини створюють інформаційні буклети, у яких коротко, змістовно, доступно надаються роз’яснення та алгоритм дій при вирішенні різних правових питань. Так, черговий буклет, що стосується легальної трудової зайнятості, підготували юристи Сумського місцевого центру з надання БВПД. Дані матеріали розповсюджуються під час правопросвітницьких заходів, вуличного інформування, серед державних установ та організацій, які розміщують буклети у вільному доступі для населення.

Детальніше...

Протягом тижня фахівці Конотопського місцевого центру з надання БВПД інформували громадян із земельних питань

KoM 181116 01До спеціалістів системи безоплатної правової допомоги часто звертаються громадяни, які потребують юридичних консультацій та розяснень, що стосуються земельних відносин. Зокрема, за період з 01.01.2018 року по 13.11.2018 року в Україні до центрів БВПД надійшло 32 162 таких звернень. У зв’язку з цим фахівці системи БВПД Сумщини організували низку правопросвітницьких заходів, метою яких є підвищення загального рівня правової освіти та надання практичної допомоги клієнтам.

Детальніше...

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
1589276
   
facebook
google
youtube