Допомогти зібрати кошти на лікування для нашої колеги – СЕРБІН Олени Володимирівни (Ніжинський МЦ). Картка ПриватБанку 5168 7573 4414 3500. Контактна особа: 068-388-19-40 Іванова Олена
   

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

Для засуджених осіб в Сумському СІЗО проведено правопросвітницький захід

SuR 170711 011 липня для засуджених осіб, що відбувають покарання в Сумському слідчому ізоляторі заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Володимиром Жалковським та головним спеціалістом цього відділу Мариною Андрієнко  проведено інтегрований правопросвітницький захід – лекцію з елементами бесіди. Це стало можливим завдяки укладеного Меморандуму про співпрацю з Південно-Східним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Учасниками заходу стали 9 засуджених осіб. На заході також були присутні заступник начальника Сумського СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Василь Горовий та психолог відділу з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Яценко.

SuR 170711 1

Захід проведено в рамках правових засад системи та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги зі сторони осіб, які потребують на таку допомогу. Під час проведення заходу Володимиром Жалковським акцентовано увагу присутніх на те,  як можуть звернутися ув’язнені особи до центру з надання БВПД. Детально надано роз’яснення щодо порядку підготовки на направлення на адресу Регіонального центру звернення засудженого для отримання одного з видів правових послуг. Ознайомлено з механізмом надання такої допомоги та призначенням адвоката, прибуття захисника за належністю. За словами Володимира Жалковського «кожна особа, яка набула статус засудженого має повне невід’ємне право на отримання кваліфікованої правової допомоги, адже чинне законодавство України, насамперед Закон України «Про безоплатну правову допомогу», надає та регулює таку можливість».

SuR 170711 5

Наприкінці заходу надано консультаційні відповіді на запитання ув’язнених з правових питань, питань, що стосуються порядку виконання покарань та надання БВПД.

SuR 170711 4

Цього ж дня Володимиром Жалковським проведено робочу зустріч з начальником Сумського СІЗО Олександром Поповичем, де обговорено правові можливості звернень громадян, які є засудженими, обвинуваченими чи підозрюваними, що відбувають покарання у виправній установі та/або тимчасово перебувають в слідчому ізоляторі. Порушено тему дотримання прав осіб ув’язнених та тих, що тримаються під вартою. У ході зустрічі Олександр Попович повідомив, що «у Сумському СІЗО  крім осіб, які є підозрюваними чи обвинуваченими у кримінальних провадження,  перебувають  також особи, ув’язнені до відбування покарання на певний строк та залишені за власною ініціативою для проведення парково-господарських робіт та підтримання господарства виправного закладу в належному стані. Вікова категорія засуджених – від 21 до 39 років».

SuR 170711 3

SuR 170711 2

Крім цього, обговорено питання щодо подальшої співпраці установи СІЗО з Регіональним центром.

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube