Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Для засуджених осіб в Сумському СІЗО проведено правопросвітницький захід

SuR 170711 011 липня для засуджених осіб, що відбувають покарання в Сумському слідчому ізоляторі заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Володимиром Жалковським та головним спеціалістом цього відділу Мариною Андрієнко  проведено інтегрований правопросвітницький захід – лекцію з елементами бесіди. Це стало можливим завдяки укладеного Меморандуму про співпрацю з Південно-Східним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Учасниками заходу стали 9 засуджених осіб. На заході також були присутні заступник начальника Сумського СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Василь Горовий та психолог відділу з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Яценко.

SuR 170711 1

Захід проведено в рамках правових засад системи та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги зі сторони осіб, які потребують на таку допомогу. Під час проведення заходу Володимиром Жалковським акцентовано увагу присутніх на те,  як можуть звернутися ув’язнені особи до центру з надання БВПД. Детально надано роз’яснення щодо порядку підготовки на направлення на адресу Регіонального центру звернення засудженого для отримання одного з видів правових послуг. Ознайомлено з механізмом надання такої допомоги та призначенням адвоката, прибуття захисника за належністю. За словами Володимира Жалковського «кожна особа, яка набула статус засудженого має повне невід’ємне право на отримання кваліфікованої правової допомоги, адже чинне законодавство України, насамперед Закон України «Про безоплатну правову допомогу», надає та регулює таку можливість».

SuR 170711 5

Наприкінці заходу надано консультаційні відповіді на запитання ув’язнених з правових питань, питань, що стосуються порядку виконання покарань та надання БВПД.

SuR 170711 4

Цього ж дня Володимиром Жалковським проведено робочу зустріч з начальником Сумського СІЗО Олександром Поповичем, де обговорено правові можливості звернень громадян, які є засудженими, обвинуваченими чи підозрюваними, що відбувають покарання у виправній установі та/або тимчасово перебувають в слідчому ізоляторі. Порушено тему дотримання прав осіб ув’язнених та тих, що тримаються під вартою. У ході зустрічі Олександр Попович повідомив, що «у Сумському СІЗО  крім осіб, які є підозрюваними чи обвинуваченими у кримінальних провадження,  перебувають  також особи, ув’язнені до відбування покарання на певний строк та залишені за власною ініціативою для проведення парково-господарських робіт та підтримання господарства виправного закладу в належному стані. Вікова категорія засуджених – від 21 до 39 років».

SuR 170711 3

SuR 170711 2

Крім цього, обговорено питання щодо подальшої співпраці установи СІЗО з Регіональним центром.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube