На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

До річниці Краснопільського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч

Деталі

SuM 170901 0331 серпня проведено робочу зустріч працівників Краснопільського бюро правової допомоги з керівниками району, органів місцевого самоврядування, представниками органів виконавчої влади, громадських організацій, волонтерами та параюристами, присвячена річниці відкриття бюро. Присутні щиро привітали працівників бюро з першим роком плідної праці та прослухали короткий звіт керівника бюро. Сергія Куцеренка, який коротко розповів про історію створення системи безоплатної правової допомоги, довів до присутніх повноваження Координаційного центру з надання БПД та його структурних підрозділів та про напрямки їхньої діяльностi.

"За рік громадяни звернулися з 784 зверненнями про надання безоплатної правової допомоги, в тому числі по 49 з них - за отриманням вторинної правової допомоги, а саме представництво інтересів клієнтів в судах", - зазначив Сергiй Куцеренко. Питання, з якими зверталися люди різні, але значна їх кількість стосуються спадкового, сімейного законодавства, визнання права власності на нерухомість, з інших сфер цивільного права.

Неабияку роль та допомогу у вирішенні правових проблем громадян відіграють волонтери, параюристи - це люди, які мають активну громадську позицію, представники громадських організацій. Бюро тісно співпрацює з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, які надають велику підтримку в роботі бюро. Саме на базі деяких з них створені консультаційні та дистанційні пункти, через які люди мають змогу отримати правові консультації. Та мережа таких пунктів має ще розвиватись не тільки в районному центрі, а й в сільській місцевості. Саме на цьому акцентував увагу Регіональний центр з надання БВПД та Сумський місцевий центр.

SuM 170901 01

SuM 170901 02

В ході зустрічі окреслені перспективи розвитку безоплатної правової допомоги на базі прийняття відповідних програм органами місцевого самоврядування. Побажавши подальшої наснаги в роботі, учасники заходу прийшли до висновку, що саме об’єднання зусиль та тісна співпраця всіх гілок влади, громадських організацій і активних громадян зможуть створити атмосферу позитивного вирішення правових проблем громадян, стати на захист їх прав і свобод.

Адреса Краснопільського бюро правової допомоги Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: 42400, Сумська обл. смт. Краснопілля, вул. Перемоги, 2.

Тел. (05459) 7 11 24.

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube