На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   

Open Europe

   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

reg site

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

До річниці Краснопільського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч

Деталі

SuM 170901 0331 серпня проведено робочу зустріч працівників Краснопільського бюро правової допомоги з керівниками району, органів місцевого самоврядування, представниками органів виконавчої влади, громадських організацій, волонтерами та параюристами, присвячена річниці відкриття бюро. Присутні щиро привітали працівників бюро з першим роком плідної праці та прослухали короткий звіт керівника бюро. Сергія Куцеренка, який коротко розповів про історію створення системи безоплатної правової допомоги, довів до присутніх повноваження Координаційного центру з надання БПД та його структурних підрозділів та про напрямки їхньої діяльностi.

"За рік громадяни звернулися з 784 зверненнями про надання безоплатної правової допомоги, в тому числі по 49 з них - за отриманням вторинної правової допомоги, а саме представництво інтересів клієнтів в судах", - зазначив Сергiй Куцеренко. Питання, з якими зверталися люди різні, але значна їх кількість стосуються спадкового, сімейного законодавства, визнання права власності на нерухомість, з інших сфер цивільного права.

Неабияку роль та допомогу у вирішенні правових проблем громадян відіграють волонтери, параюристи - це люди, які мають активну громадську позицію, представники громадських організацій. Бюро тісно співпрацює з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, які надають велику підтримку в роботі бюро. Саме на базі деяких з них створені консультаційні та дистанційні пункти, через які люди мають змогу отримати правові консультації. Та мережа таких пунктів має ще розвиватись не тільки в районному центрі, а й в сільській місцевості. Саме на цьому акцентував увагу Регіональний центр з надання БВПД та Сумський місцевий центр.

SuM 170901 01

SuM 170901 02

В ході зустрічі окреслені перспективи розвитку безоплатної правової допомоги на базі прийняття відповідних програм органами місцевого самоврядування. Побажавши подальшої наснаги в роботі, учасники заходу прийшли до висновку, що саме об’єднання зусиль та тісна співпраця всіх гілок влади, громадських організацій і активних громадян зможуть створити атмосферу позитивного вирішення правових проблем громадян, стати на захист їх прав і свобод.

Адреса Краснопільського бюро правової допомоги Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: 42400, Сумська обл. смт. Краснопілля, вул. Перемоги, 2.

Тел. (05459) 7 11 24.

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Mob Punkt

   

P 8 MemoRandum

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   
facebook
google
youtube