На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

Фахівці Ямпільського бюро правової допомоги провели тематичну зустріч з медичними працівниками Ямпільської центральної районної лікарні.

Деталі

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 111 липня  начальник Ямпільського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ провів  тематичну зустріч  з медичними працівниками Ямпільської ЦРЛ.

Під час заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ розповів присутнім про функціонування системи безоплатної правової допомоги, а також детальніше зупинився на основних завданнях та цілях бюро правової допомоги. З-поміж іншого, він окреслив поняття первинної (надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації) та вторинної правової допомоги (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру).

«Першоосновою діяльності бюро є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих категорій населення», – наголосив Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ.

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 3

 Також він повідомив про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які є суб’єктами безоплатної вторинної правової допомоги та наголосив на тому, що наразі суттєво підвищився рівень малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Ольга БАТРАК голова профспілкового комітету Ямпільської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України наголосила, що проведення таких семінарів сприяє усвідомленню можливості реалізації своїх прав, а також підвищує обізнаність громадян в питаннях їхнього захисту.

Наприкінці заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ відповів на всі запитання  присутніх та запропонував, у разі виникнення правових питань, звертатись за консультаціями та роз’ясненнями до Ямпільського бюро правової допомоги. Під час тематичної зустрічі були розповсюджені інформаційні буклети про безоплатну правову допомогу  та були  розміщені інформаційні макети на стендах та дошках оголошень відділень лікарні та амбулаторій.

Адреса Ямпільського бюро правової допомоги: Сумська обл. смт. Ямпіль, бул. Ювілейний,1, тел.: (05456)2-20-50.

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube