Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Фахівці Ямпільського бюро правової допомоги провели тематичну зустріч з медичними працівниками Ямпільської центральної районної лікарні.

Деталі

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 111 липня  начальник Ямпільського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ провів  тематичну зустріч  з медичними працівниками Ямпільської ЦРЛ.

Під час заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ розповів присутнім про функціонування системи безоплатної правової допомоги, а також детальніше зупинився на основних завданнях та цілях бюро правової допомоги. З-поміж іншого, він окреслив поняття первинної (надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації) та вторинної правової допомоги (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру).

«Першоосновою діяльності бюро є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих категорій населення», – наголосив Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ.

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 3

 Також він повідомив про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які є суб’єктами безоплатної вторинної правової допомоги та наголосив на тому, що наразі суттєво підвищився рівень малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Ольга БАТРАК голова профспілкового комітету Ямпільської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України наголосила, що проведення таких семінарів сприяє усвідомленню можливості реалізації своїх прав, а також підвищує обізнаність громадян в питаннях їхнього захисту.

Наприкінці заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ відповів на всі запитання  присутніх та запропонував, у разі виникнення правових питань, звертатись за консультаціями та роз’ясненнями до Ямпільського бюро правової допомоги. Під час тематичної зустрічі були розповсюджені інформаційні буклети про безоплатну правову допомогу  та були  розміщені інформаційні макети на стендах та дошках оголошень відділень лікарні та амбулаторій.

Адреса Ямпільського бюро правової допомоги: Сумська обл. смт. Ямпіль, бул. Ювілейний,1, тел.: (05456)2-20-50.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube