Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Працюємо разом у напрямку роз’яснень громадянам з питань пенсійного законодавства

Деталі

ShM 2017 07 05 Pracuemo razom z pitan pensinogo zakonodavstwa 15 липня заступник начальника Середино-Будське бюро правової допомоги Тетяна Харченко з метою запровадження та реалізації спільний дій завітала до Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Сумській області.

До  Середино-Будського бюро правової допомоги з наболівшими питаннями звертаються мешканці Серединобудщини за правовою допомогою щодо роз’яснень з питань  пенсійного законодавства. З цією метою  5 липня заступник начальника Середино-Будське бюро правової допомоги Тетяна Харченко завітала до Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Сумській області. Під час зустрічі фахівець бюро  розповіла працівникам установи, як працює система безоплатної правової допомоги в Українітаякі повноваження покладено на бюро правової допомоги. Тетяна Харченко детально висвітлила питання про порядок звернення, порядок надання правової допомоги, назвала категорії осіб, яким надається така допомога також розповіла присутнім про випадки, з якими звертаються громадяни за правовою допомогою та, зокрема, зазначила, що в останній час збільшилася кількість звернень з питань пенсійного законодавства.
Спільно з заступником начальника Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Сумській області Тетяною Клімовець обговорено  останні зміни  у пенсійному законодавстві, а саме Законі України «Про пенсійне забезпечення» та подальші дії спільної співпраці.

ShM 2017 07 05 Pracuemo razom z pitan pensinogo zakonodavstwa 2

Наприкінці зустрічі були залишені флаєри «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» та візитки з контактними телефонами бюро.

 

Нагадуємо, що Середино-Будське бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання БВПД знаходиться за адресою: м.С-Буда, вул. Троїцька,2 , телефон: (05451) 7-10-62.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube