Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Правопросвітництво щодо правового захисту незайнятого населення у Лебедині

Деталі

OkM 2017 07 05 15 липня при Лебединському міськрайонному центрі зайнятості проведено семінар серед безробітних на тему: "Правовий захист осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості", де запросили начальника Лебединського бюро правової допомоги Сергія Іванова.

Під час правопросвітницького заходу фахівець бюро розповів про гарантування законодавством держави працездатному населенню, у працездатному віці добровільно працювати, обирати та чи змінювати професію, захист від незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи, виплату вихідної допомоги працівникам, які втратили постійну роботу, безоплатне навчання безробітних тощо.

OkM 2017 07 05 6

 

Сергій Іванов звернув увагу присутніх на те, що держава забезпечує надання додаткових гарантій, а саме: працевлаштування   працездатних   громадян   у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці,  зокрема,  жінкам, які мають дітей віком до 6 років;  одиноким  матерям,  які  мають  дітей віком  до  14  років  або дітей-інвалідів;  молоді,  яка закінчила  або  припинила  навчання  у  середніх  загальноосвітніх школах,   професійно-технічних   або  вищих  навчальних  закладах, звільнилася   зі   строкової   військової служби, особам, яким надається перше робоче місце.

 

Він закликав громадян бути активними і у разі порушення чи необхідності роз’яснень щодо їх прав звертатися до Лебединського бюро правової допомоги: пл. Соборна, 29; т. (05445) 2-14-12.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube