Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

Про можливість отримати правову допомогу та зміни в законодавстві розповідали у Охтирці

Деталі

OkM 2017 06 04 avto school  45 липня 2017 року на базі автошколи "Охтирський навчально-спортивний центр ТСОУ", працівник Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Марина Лапоног для громадян, які навчаються для одержання водійського посвідчення провела інформаційно-роз’яснювальну лекцію з питань порядку отримання безоплатної правової допомоги, зміни у законодавстві з питань стягнення аліментів та субсидії.

До відома присутніх було донесено інформацію щодо послуг, що надаються у Охтирському центрі з надання ( БВПД), а саме: щодо категорій громадян, які можуть звернутися до центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги та документи, які необхідні для підтвердження їх статусу. Також роз’яснено інформацію про те, що послуги адвоката для представлення інтересів особи у суді, складання процесуальних документів є безкоштовними для громадян, адже праця адвоката оплачується державою.

Марина Лапоног повідомила, що громадяни, які не повністю використали надану субсидію можуть звернутися до управління соціального захисту населення із заявою та паспортом, де буде повернута грошова сума.

OkM 2017 06 04 avto school  7

Вона розповіла присутнім при прийнятий Верховною Радою України законопроект щодо стягнення аліментів: «Закон набуде чинності 8 липня поточного року,  за яким мінімальний розмір аліментів на одну дитину збільшиться з 30% прожиткового мінімуму для дитини до 50%. Тобто, відтепер мінімальні виплати складатимуть 713 та 888 гривень відповідно до віку дитини до 6 або від 6-до 18 років. А з грудня цього року – 746 та 930 гривень. Сума аліментів не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку». Марина Лапоног звернула увагу також і про внесення редакції до  у Сімейного кодексу України. «Раніше в ньому зазначалося, що аліменти, отримані на дитину, є власністю опікуна дитини, на якого вони виплачуються. Відтепер аліменти – власність дитини», - додала вона.

Присутнім роздано інформаційні буклети щодо порядку подання запиту на інформацію.

 

Охтирський МЦ з надання БВПД: вул. Перемоги, 13; т. (05446) 4-22-23.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube