На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

Профорієнтаційний захід для майбутніх юристів пройшов у Бурині

Деталі

KoM 2017 07 07 zahyd Buryn16 липня на базі Буринського бюро правової допомоги пройшов профорієнтаційний захід на тему: «Юрист - моя майбутня професія» для учнів 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів на юридичні спеціальності.

 

Головний спеціаліст бюро Марія Бондаренко провела з учнями профорієнтаційну бесіду, в ході якої розповіла про специфіку професії юриста, пояснила окремі статті Конвенції про права дитини та Конституції України, зосередила увагу на необхідності знань своїх  прав та  розуміння своїх обов’язків.  В ході розмови учні із розмірковували над змістом відомого вислову «Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої», підтверджуючи його правоту прикладами із життя. В якості  практики  спеціаліст бюро, разом із учнями, влаштували флешмоб на території міста Буринь, в ході якого було проведено інформування громадян про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

 

KoM 2017 07 07 zahyd Buryn

Мешканцям міста розповідали про те, хто має право на безоплатну правову допомогу та куди звертатися за її отриманням. Також ознайомили із змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу - внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надається з будь-яких питань. Підвищено поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги - враховується середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї; особа має право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів; інвалід має право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. В ході вуличного інформування жителі районного центру  отримали інформацію про роботу Буринського бюро правової допомоги та Конотопського місцевого центру, інформаційні брошури з зазначенням часу роботи бюро, адреси та контактного номера телефону.

KoM 2017 07 07 zahyd Buryn2

 

Після заходу, працівник бюро пригостила учнів солодощами та чаєм. Подібні заходи сприяють школярам прийняття свідомого рішення про вибір своєї професії.

Довідково:

Для отримання безоплатної правової допомоги звертатися до Буринського бюро правової допомоги , яке знаходиться за адресою: м. Буринь, площа Першотравнева, 20

Телефон: (099) 504-73-25, (05454) 2-10-70

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги України: 0 800 213 103

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube