На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

У Буринському управлінні праці та соціального захисту населення створено дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

KoM 2017 12 07 Dpunkt Buryn12 липня 2017 року головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко провела робочу зустріч з начальником управління праці та соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації Іриною Фінцевою, в ході якої було обговорено питання співпраці та відкриття дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Особливу увагу фахівці звернули на питання порядку призначення або відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, а саме основним положенням Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. N 365, в тому числі - порядку призначення (відновлення) внутрішньо переміщеним особам виплат пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування. До бюро правової допомоги звертаються клієнти з питань підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи, реєстрації місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи та соціальних виплат, тому було проведено більш детальний розгляд алгоритмів дій при вирішенні цих питань. Обговорено питання взаємного інформування спеціалістів структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, який проводить перевірку достовірності інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи та призначення виплат з працівниками бюро правової допомоги. З метою розширення доступу мешканців Буринського району до безоплатної правової допомоги прийнято рішення відкриття дистанційного пункту консультування на базі цієї установи. Також було узгоджено графік прийому громадян, згідно якого щотижнево спеціаліст бюро буде надавати правові консультації відвідувачам управління соціального захисту. Дистанційний пункт буде працювати по вулиці Щорса, 6, у місті Буринь в приміщенні управління соціального захисту. Інформаційні матеріали із контактами та місцем розташування бюро було розміщено в інформаційному куточку.

Буринське бюро правової допомоги обслуговує мешканців міста Буринь та Буринського району.

Адреса: м. Буринь, площа Першотравнева, 20

Телефон: (099) 504-73-25, (05454) 2-10-70

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги України 0 800 213 103

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube