Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

У Кролевці проведено зустріч-бесіду на тему "Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання"

Деталі

ShM 2017 07 13  krolevets probation 113 липня на виконання плану спільних заходів з Кролевецьким районним сектором з питань пробації головним спеціалістом Кролевецького бюро правової допомоги Наталією Халепою проведено зустріч-бесіду з начальником сектору Олегом Патою на тему "Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання".

На початку бесіди Олег Пата зазначив: «Міністерством юстиції України заявлено створення національної системи пробації і є головним із пріоритетних завдань. Фактично впровадження пробації розпочалось з 2015 року, тоді, коли був прийнятий Закон України "Про пробацію". З першого січня 2017 року в Україні почала працювати система пробації».

Представник структури з пробації акцентував увагу на тому, що людина, яка потрапляє у місця позбавлення окрім самого позбавлення волі зазнає втрат. Ця людина втрачає соціальні зв’язки, які є необхідними для її розвитку, можливість розвиватися в ногу з часом, робити якісь здобутки, досягнення, які можуть бути корисними не лише для неї особисто, а й для держави. Ця людина може втратити сім’ю, своє майно, свій людський образ, а також не мати перспективи у майбутньому на подальше життя в суспільстві та може загрожувати безпеці суспільства. Безпека суспільства – це найголовніша мета впровадження пробації в Україні. Вона передбачає цілу систему заходів для того, щоб не лише виконати покарання, а й для того, щоб реабілітувати людину і разом з нею усунути ті чинники, які вплинули на її протиправну поведінку, заохотити її до змін і допомогти їй змінитися. На сьогоднішній день головним слоганом української пробації є “Пробація - це можливості для змін”.

Щодо теми бесіди, то завідувач сектором зазначив, що умовно-дострокове звільнення від відбування покарання є одним із найпоширеніших видів звільнення особи від подальшого покарання. Воно може застосовуватися до більшості основних покарань (за винятком штрафу, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю). Ця правова інструкція дає надію засудженому на можливість дострокового звільнення від відбування призначеного судом покарання і стимулює його до зразкової поведінки і сумлінного ставлення до праці як обов'язкових умов для здійснення такої надії.

«Щодо змісту критерії "сумлінна поведінка і ставлення до праці", то вони мають засвідчити, що засуджений довів своє виправлення. Визначення таких критерії залежить не лише від тяжкості вчиненого злочину і даних про особу засудженого, а головним чином від наявності сумлінного додержання ним усіх вимог режиму місця відбування покарання і правил поведінки та людського спілкування у колективі, від сумлінного і активного виконання дорученої роботи, суворого додержання виробничої дисципліни, щирого каяття у вчиненні злочину тощо», - зазначив начальник  сектору пробації Олег Пата.

Наприкінці зустрічі-бесіди фахівець бюро залишила буклети на тему безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення та візитівки, зазначивши, що Кролевецьке бюро правової допомоги, розміщується за адресою вулиця Грушевського, 19 міста Кролевець та має контактний телефон (05453)95247.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube