На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

YMP

   
   

Open Europe

   

reg site

   
   
   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   

У Кролевці проведено зустріч-бесіду на тему "Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання"

Деталі

ShM 2017 07 13  krolevets probation 113 липня на виконання плану спільних заходів з Кролевецьким районним сектором з питань пробації головним спеціалістом Кролевецького бюро правової допомоги Наталією Халепою проведено зустріч-бесіду з начальником сектору Олегом Патою на тему "Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання".

На початку бесіди Олег Пата зазначив: «Міністерством юстиції України заявлено створення національної системи пробації і є головним із пріоритетних завдань. Фактично впровадження пробації розпочалось з 2015 року, тоді, коли був прийнятий Закон України "Про пробацію". З першого січня 2017 року в Україні почала працювати система пробації».

Представник структури з пробації акцентував увагу на тому, що людина, яка потрапляє у місця позбавлення окрім самого позбавлення волі зазнає втрат. Ця людина втрачає соціальні зв’язки, які є необхідними для її розвитку, можливість розвиватися в ногу з часом, робити якісь здобутки, досягнення, які можуть бути корисними не лише для неї особисто, а й для держави. Ця людина може втратити сім’ю, своє майно, свій людський образ, а також не мати перспективи у майбутньому на подальше життя в суспільстві та може загрожувати безпеці суспільства. Безпека суспільства – це найголовніша мета впровадження пробації в Україні. Вона передбачає цілу систему заходів для того, щоб не лише виконати покарання, а й для того, щоб реабілітувати людину і разом з нею усунути ті чинники, які вплинули на її протиправну поведінку, заохотити її до змін і допомогти їй змінитися. На сьогоднішній день головним слоганом української пробації є “Пробація - це можливості для змін”.

Щодо теми бесіди, то завідувач сектором зазначив, що умовно-дострокове звільнення від відбування покарання є одним із найпоширеніших видів звільнення особи від подальшого покарання. Воно може застосовуватися до більшості основних покарань (за винятком штрафу, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю). Ця правова інструкція дає надію засудженому на можливість дострокового звільнення від відбування призначеного судом покарання і стимулює його до зразкової поведінки і сумлінного ставлення до праці як обов'язкових умов для здійснення такої надії.

«Щодо змісту критерії "сумлінна поведінка і ставлення до праці", то вони мають засвідчити, що засуджений довів своє виправлення. Визначення таких критерії залежить не лише від тяжкості вчиненого злочину і даних про особу засудженого, а головним чином від наявності сумлінного додержання ним усіх вимог режиму місця відбування покарання і правил поведінки та людського спілкування у колективі, від сумлінного і активного виконання дорученої роботи, суворого додержання виробничої дисципліни, щирого каяття у вчиненні злочину тощо», - зазначив начальник  сектору пробації Олег Пата.

Наприкінці зустрічі-бесіди фахівець бюро залишила буклети на тему безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення та візитівки, зазначивши, що Кролевецьке бюро правової допомоги, розміщується за адресою вулиця Грушевського, 19 міста Кролевець та має контактний телефон (05453)95247.

   

P 8 Dyst navchan

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Vyizn Pryom

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

Pro Sud

   

Opytuvannia

   

P 8 Dyst Punkt

   

Digest new 2

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 200

   

logo

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Довідкова інформація  

   
facebook
google
youtube