Увага!!!     Attention!!!     Achtung!!!        Prudence!!!      В Регіональному центрі  нові адреси електронної пошти:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - загальна      та       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - чергова частина.       Більш детальна інформація у розділі "Команда центру".   
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація про Регіональний центр  

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Координаційний центр з надання правової допомоги

   

   
   
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
Координаційний центр
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
   

У Ямполі відбувся семінар «Правовий захист внутрішньо-переміщених осіб»

Деталі

ShM 2017 07 06 W Yampoli widbuwsya sevinar 16 липня в Управлінні соціального захисту населення Ямпільської РДА відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб, який був організований Ямпільським бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Серед запрошених – внутрішньо переміщені особи, що стоять на обліку в управлінні соціального захисту населення Ямпільської РДА, представники соціального захисту населення Ямпільської РДА, зокрема начальник управління Олена Терентьєва, заступник начальника Марина Тимохова  та головний державний соціальний інспектор Ірина Родінка, які займаються соціальним захистом внутрішньо переміщених осіб Ямпільського району.

На початку семінару начальник відділу Ямпільського бюро правової допомоги Володимир Лящевський роз’яснив присутнім щодо можливості отримання первинної та вторинної правової допомоги, також було повідомлено про права та гарантії, передбачені чинним законодавством України для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, переселенці дізнались про пільги та соціальне забезпечення, медичне забезпечення та пенсійні нарахування. Крім того, були обговорені найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців, зокрема: проблеми працевлаштування; забезпечення житлом; можливість оздоровлювати дітей; користування статусом пільгових категорій.

Після семінару надано консультації та роз’яснення з питань: припинення виплати грошової допомоги та державної підтримки сімей з дітьми для внутрішньо переміщених осіб. Усім учасникам заходу роздано інформаційні матеріали.

 

Нагадуємо, що у Ямпільському бюро правової допомоги кожен зможе отримати безоплатну правову допомогу – правову інформацію та консультації, а також скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України, а в разі потреби – і представництвом в суді. Адреса Ямпільського бюро правової допомоги: Сумська обл. смт. Ямпіль, бул. Ювілейний,1, тел.: (05456)2-20-50.

   

S O C C

   

Open Europe

   

АТО

   

peremishcheni2

   

Zar Sud

   

career2

   

Opytuvannia

   

Konk Dyt Mal 2016

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Меморандум

   

Розрахунки

   

Vuizni PruYomu

   

Інформаційний дайджест

   

Безоплатна правова допомога

   

   

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

(Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017. Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу):

для усіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

(у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)

   

Позитивна практика адвоката

   
facebook
google
youtube