На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

«Двостороннє правопросвітництво» провели у Охтирці

Деталі

OkM 17 03 15  415 березня з метою підвищення правової обізнаності щодо специфіки роботи та налагодження співпраці, фахівцем Охтирського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Мариною ЛАПОНОГ та головним спеціалістом відділу представництва Валерієм ГРАБАРЕМ, було проведено робочу зустріч з директором Охтирського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області Валентиною ДМІТРІЄВОЮ.

Спілкування проходило у форматі «двостороннє правопросвітництво». З одного боку Марина ЛАПОНОГ розповіла про систему правової допомоги, що є мережею точок доступу, де надаються безкоштовні юридичні консультації. Зі слів Валерія ГРАБАРА: «Робота центру це не тільки забезпечення доступу громадян до інформації про права та спосіб їх реалізації, це також і отримання доступу до вторинної правової допомоги. Тобто її можуть отримати певні категорії громадян, передбачені ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». А з січня поточного року було розширено коло осіб, які мають право на гарантовану державою правову допомогу, в тому числі з будь-яких питань можуть отримати вторинну правову допомогу внутрішньо переміщені особи та  учасники АТО».

З іншого боку Валентина  ДМІТРІЄВА розповіла про електронний сервіс з поставлення апостиля: «У Сумській області приймають заяви для проставлення апостиля 8 відділів ДРАЦС, визначені законодавством, у тому числі й Охтирським. У відділі приймають документи:

-       для проставлення апостиля офіційні документи, що видаються органами юстиції та судами, а також документи, що оформляються нотаріусами України, та видають їх з проставленим апостилем;

-       здійснюють звірку відповідності підпису посадової особи та відбитка печатки відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного, районного у місті, міського (міста обласного значення), міськрайонного, міжрайонного управління юстиції, проставлених на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану, зразкам, наявним у справах, та засвідчують їх для консульської легалізації.

Заява на проставлення апостиля формується та реєструється виключно за наявності документа про оплату послуги з проставлення апостиля».

Також вона повідомила про проставлення апостиля здійснюється за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів в такому порядку:

1)прийняття документів, формування та реєстрація заяви;

2)розгляд документів, поданих для проставлення апостиля;

3)проставлення апостиля, відмова у його проставленні;

4)видача документів за результатом розгляду заяви.

Валентина ДМІТРІЄВА розповіла, що строк розгляду документів для проставлення апостиля/відмова в його проставленні здійснюються у строк до 2 робочих днів, або може бути продовжено до 20 робочих днів.

 

Наприкінці зустрічі досягнуто домовленість про подальшу співпрацю та залишено візитівки з контактами Охтирського місцевого центру з надання (БВПД) м. Охтирка, вул. Перемоги, 13; т. (05446) 4-22-23.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3189212
   
facebook
google
youtube