На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Фахівці Ямпільського бюро правової допомоги провели тематичну зустріч з медичними працівниками Ямпільської центральної районної лікарні.

Деталі

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 111 липня  начальник Ямпільського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ провів  тематичну зустріч  з медичними працівниками Ямпільської ЦРЛ.

Під час заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ розповів присутнім про функціонування системи безоплатної правової допомоги, а також детальніше зупинився на основних завданнях та цілях бюро правової допомоги. З-поміж іншого, він окреслив поняття первинної (надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації) та вторинної правової допомоги (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру).

«Першоосновою діяльності бюро є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих категорій населення», – наголосив Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ.

ShM 2017 07 11 Zustrits z meditsnimi praziwnikami 3

 Також він повідомив про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які є суб’єктами безоплатної вторинної правової допомоги та наголосив на тому, що наразі суттєво підвищився рівень малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Ольга БАТРАК голова профспілкового комітету Ямпільської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України наголосила, що проведення таких семінарів сприяє усвідомленню можливості реалізації своїх прав, а також підвищує обізнаність громадян в питаннях їхнього захисту.

Наприкінці заходу Володимир ЛЯЩЕВСЬКИЙ відповів на всі запитання  присутніх та запропонував, у разі виникнення правових питань, звертатись за консультаціями та роз’ясненнями до Ямпільського бюро правової допомоги. Під час тематичної зустрічі були розповсюджені інформаційні буклети про безоплатну правову допомогу  та були  розміщені інформаційні макети на стендах та дошках оголошень відділень лікарні та амбулаторій.

Адреса Ямпільського бюро правової допомоги: Сумська обл. смт. Ямпіль, бул. Ювілейний,1, тел.: (05456)2-20-50.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3182183
   
facebook
google
youtube