На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Новорічна феєрія – крок до милосердя

Деталі

SuR 191216 10Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області четвертий рік поспіль співпрацює із Сумським обласним центром служби крові. Фахівці системи БПД постійно долучаються до донорства, а також поширюють інформацію щодо прав донорів. За ініціативи голови громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксани Смольнікової відбулося урочисте відкриття виставки робіт онкохворих дітей «Новорічна феєрія» на базі Центру крові. Фахівчиня Регіонального центру Наталія Поставська долучилася до заходу й розповіла про систему безоплатної правової допомоги, права дітей та донорів.

Серед відвідувачів виставки – очільник Сумської обласної ради Володимир Токар, заступниця Тетяна Головко, а також юні волонтери – учні сумських шкіл №2 та 21 з вчителями-наставниками, батьки онкохворих дітей.

Обласний центр служби крові славиться високим європейським рівнем діяльності. Сумщина залишається єдиною областю в державі, де батьки взагалі не платять кошти за кров та її компоненти.

«Для дітей відділення онкогематології дуже важливо, що їхні роботи побачать відвідувачі Центру крові. Це впливатиме й на донорів, бо вони, як ніхто,  відчуватимуть, що діляться своєю кров’ю саме заради маленького життя», – зазначила у виступі заступниця голови обласної ради Тетяна Головко.

SuR 191216 11Представниця Регіонального центру Наталія Поставська розповіла про те, що батьки онкохворих дітей часто потребують порад юристів щодо вирішення того чи іншого проблемного питання. Тож, правники періодично відвідують медичний заклад і надають консультації та розяснення. Окрім цього, Центр крові забезпечений буклетами щодо прав донорів, а також загальною інформацією для громадян про безоплатну правову допомогу.

SuR 191216 12«Серед волонтерів, які допомагають здійснювати наші арт-проєкти, учні двох шкіл, - розповіла голова громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольнікова. – Члени волонтерського загону школи №2 «Палаючі серця» під керівництвом учителя трудового навчання Наталії Прядко регулярно приходять у відділення, приносять книги, іграшки, поповнюють нашу «коробку хоробрості», організовують концерти, супроводжують і підтримують у творчих проєктах».

SuR 191216 13Волонтерська група школи №21 під керівництвом педагога-організатора Інни Когулько теж не перший рік відвідує дитячу онкогематологію з майстер-класами з малювання, виготовлення поробок з паперу тощо. Разом з волонтерами діти малювали позитивні, переважно новорічні сюжети, розфарбували дерев’яні фігурки, перетворивши їх на магніти, якими закріпили малюнки на стенді.

SuR 191216 14Виставка «Новорічна феєрія» – це свого роду творча розмова з донорами, людьми, від яких залежить життя онкохворих дітей. Це обмін емоціями, мотивація дітей, можливість підвищити їх самооцінку, взяти участь у житті суспільства.

На заході усі учасники отримали буклети системи безоплатної правової допомоги, у тому числі щодо донорства крові та прав дітей. Обговорено також питання подальшої співпраці із зацікавленими сторонами.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3349246
   
facebook
google
youtube