На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Правовий кінозал

Деталі

KoM 191219 01У жовтні в Україні стартував XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці/-ки понад 220 міст і містечок нашої держави, і на Сумщині в тому числіПартнером кінофестивалю в регіоні є система безоплатної правової допомоги, тож фахівці центрів та бюро долучаються до обговорення, аналізу фільмів у правовій площині.

На базі Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича зібралась молодь міста – учні старших класів СЗОШ № 1, ЗОШ № 4, №5, №11, щоб мати можливість не лише переглянути документальні стрічки з гостросоціальних тем з колекції фестивалю, а й поспілкуватися з фахівцями та експертами з питань захисту прав людини під час інтерактивно-мотиваційної зустрічі, що мала на меті навчити молодь працювати з інформацією в ЗМІ, Інтернеті в контексті протидії торгівлі людьми. Модераторами заходу стали координаторка Міжнародного мандрівного фестивалю про права людини Docudays UA у Сумській області Юлія Тарасенко-Баландіна, голова ГО «Центр боротьби з корупцією та тіньовою економікою» Дмитро Мальцев з м. Суми, головний спеціаліст Роменського бюро правової допомоги Максим Волошин.

KoM 191219 02Під час заходу відбувся показ фільмів-переможців «CIVIL PITCH: фільми громадської активності». Це унікальний для України формат, коли громадські активіст(к)и та документаліст(к)и об’єдналися для створення стрічок, спрямованих на зміни в суспільстві. Сергій Чагаров, герой стрічки «Ти, бля, рота закрий!» режисерки Таїсії Кутузової, з 15 років бореться з корупцією в рідному селі. Активісту погрожують, радять не лізти в «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір’я вибухівку. Головні герої фільму «Без статусу» – російський активіст Олексій та журналістка з Киргизстану з трьома дітьми – шукали свободу й безпеку в Україні, стикаючись на своєму шляху з бюрократією та чиновницькою байдужістю. Важливою складовою демонстрування фільмів стало їх обговорення, під час якого учні обмінювалися думками та враженнями, спілкувалися з фахівцями та експертами, намагаючись дати відповіді на поставлені проблематикою фільму запитання.

KoM 191219 03Наступного дня перегляд відбувся на базі Сумського державного університету за участі фахівців Регіонального та Сумського місцевого центру з надання БВПД. «Для нас важливо не просто переглянути фільм, а й обговорити, проаналізувати його разом з аудиторією. Кінофестиваль  саме про права людей, тож не випадково, що до перегляду стрічок долучаються й юристи системи безоплатної правової допомоги», – зазначила представниця Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Омельченко.

SuR 191219 02Модераторка заходуЮлія Тарасенко-Баландіна запропонувала студентам для перегляду стрічку «Чистильники». Глядачі поринули у таємничу тіньову індустрію модерації інтернет-контенту в третьому світі. SuR 191219 01Фільм знайомить їх з п’ятьма «цифровими сміттярями», яких Кремнієва долина відібрала з тисяч людей, доручивши видаляти «невідповідний» вміст із інтернет-сторінок. Зазвичай «чистильник» щодня проглядає й оцінює тисячі складних для сприйняття зображень, від світлин із місць бойових дій до порнографії. Таке не минає безслідно для психіки. Проте за їхньою роботою стоять фундаментальні запитання: що перетворює зображення на мистецтво або пропаганду і що визначає журналістику.

SuR 191219 03Після перегляду студенти разом з фахівцями поділилися враженнями й обговорили ті ключові меседжі, які закладені в основу стрічки. SuR 191219 04Також усі присутні отримали інформаційні буклети системи безоплатної правової допомоги.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3370920
   
facebook
google
youtube