На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Пріоритети ОТГ як запорука успішного розвитку регіону

Деталі

SuR 191218 03На Сумщині триває процес децентралізації влади. З метою визначення основних пріоритетів у розвитку ОТГ, наявних проблемних питань на базі Сумського державного університету відбувся круглий стіл «Взаємодія влади і громади в процесі створення ОТГ». До участі були запрошені науковці та студенти вищого навчального закладу, представники ГО «Сумське громадське коло», Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області, громадські активісти.

Учасники круглого столу ознайомилися з аналізом ринку праці у Сумах. Розглянули сутність децентралізації та існуючих механізмів громадської участі для проведення реформ, значення процесу децентралізації для м. Суми, сильні сторони та ймовірні ризики Сумської ОТГ.

SuR 191218 02У своєму виступі представниця Регіонального центру Наталія Поставська зазначила, що для мешканців громади важливо мати доступ до кваліфікованої правової допомоги, яку на Сумщині надають 4 місцеві центри з надання БВПД та їхні структурні підрозділи – 14 бюро правової допомоги. Серед пріоритетів Уряду, визначених до 2020 р., є переорієнтація системи БПД з надання допомоги окремим клієнтам на посилення правової спроможності територіальних громад. Для цього, зокрема, передбачається залучити органи місцевого самоврядування, громадські організації, волонтерів для забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги, утворити мережу незалежних провайдерів БПД, яка буде гнучко реагувати на потреби громад.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» визначено, що суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи приватного права та спеціалізовані установи. Як бачимо, ОТГ можуть організовувати такі центри відповідно до закону та фінансувати їх. На Сумщині є приклади успішної взаємодії місцевих органів влади з бюро правової допомоги – це і здійснення юристами  бюро правової допомоги у складі мобільних груп виїздів до віддалених населених пунктів з метою надання правової допомоги, а також надання адресної допомоги громадянам. Це і залучення фахівців системи БПД до роботи комісій при органах влади тощо. 

SuR 191218 01Довідково: організатори заходу ГО «Сумське громадське коло». Захід відбувся у межах проєкту «До демократії через взаємодію». Мета проєкту – розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства в об'єднаних територіальних громадах через навчання місцевих громадських активістів механізмам взаємодії з органами влади та механізмам участі в демократичних процесах соціального партнерства в регіонах. Проєкт реалізовується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3371287
   
facebook
google
youtube