На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Проведено моніторинг діяльності Путивльського бюро правової допомоги

Деталі

SuR 191216 30З метою аналізу статистичних даних у роботі, вивчення роботи працівників за різними напрямками, а також виявлення шляхів подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги на Сумщині фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області здійснюється моніторинг діяльності центрів та бюро правової допомоги.

Цього разу аналізували діяльність Путивльського бюро правової допомоги, що є структурним підрозділом Сумського місцевого центру з надання БВПД. Фахівчиня Регіонального центру Наталія Поставська разом з працівниками бюро Аліною Кравченко та Анастасією Южаковою вивчили питання щодо форм співпраці з об’єднаними територіальними громадами, комунікації з місцевими органами влади, надання первинної правової допомоги, доступ до сервісів Міністерства юстиції, роботи з платформою правових консультацій WikiLegalaid тощо. Розглянули й етапи підготовки працівниками бюро до проведення правопросвітницьких заходів.

SuR 191216 31Також участь у моніторинговому візиті взяла директор Сумського місцевого центру з надання БВПД Валентина Трошечко. Партнери системи голова ГО «Калинове гроно» Ніна Чернявська, студентки Сумського державного університету Єлизавета Стрельченко та Інна Кравченко ознайомилися з роботою Путивлського бюро правової допомоги.

У ході зустрічі з громадським радником Ярославом Счастливцевим обговорили шляхи подальшої співпраці з Сумським місцевим центром з надання БВПД, у тому числі з Путивльським бюро правової допомоги.

SuR 191216 32Клієнти бюро залишили свої позитивні відгуки про роботу бюро в анкетах опитування. Усього опрацьовано 17 анкет. За результатами близько 60% клієнтів звернулися до бюро вперше.

Більшість з них звернулося за консультацією або роз’ясненням з правових питань (14 клієнтів, або 82%). Оцінили роботу бюро  за показниками роботи на максимальні бали («5» та «4») 16 клієнтів, що становить 94%. Усі респонденти можуть рекомендувати громадянам звертатися за правовою допомогою до бюро правової допомоги.

У частині анкет громадяни висловлювали слова подяки працівникам бюро: «дякую за допомогу, ви – справжні професіонали», «фахівці розумні, ввічливі і завжди консультують за необхідністю».

У бюро правової допомоги оформлено інформаційні куточки для відвідувачів, у зручному місці встановлено скриньку «Для відгуків» та наявна достатня кількість анкет опитування клієнтів, функціонує дитячий куточок.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3349467
   
facebook
google
youtube