На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

У Шостці відбувся фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливими потребами

Деталі

ShM 2017 06 01  den zahusty ditey 2«Міжнародний день захисту дітей» святкується щорічно 1 червня, який був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. В рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав дитини  директор Шосткинського місцевого центру з надання Микола Гудіма, інтегратори центру Ольга Правосуд та Юлія Зацаринна прийняли участь в фестивалі « Повір у себе», який проходив на базі громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота».

 Відкривши урочистий захід, директор центру Микола Гудіма розповів про історія започаткування Міжнародного захисту прав дитини, особливості святкування в різних країнах світу, відзначення Дня захисту дітей в Україні , роз’яснив основні положення нормативно-правових актів у сфері захисту прав дитини.

 «Дитина – це маленьке зернятко, яке постійно росте, розвивається, потребує догляду і постійної турботи. Для того щоб це дитина була щасливою, доброю і здоровою дорослі повинні постійно піклуватися, створювати гарні умови для її розвитку. Дорослі люди повинні пам’ятати, що вони всі родом з дитинства і тому ніколи не можна порушити права дитини», - зазначив Микола Гудіма.

ShM 2017 06 01  den zahusty ditey 1

Інтегратор центру Юлія Зацаринна в рамках проведення заходу розповіла дітям про їхні права за допомогою слайдів-картинок. Зокрема, фахівець центру розповіла дітям про їхні права , а саме,  як право на життя, право на гідне та рівне ставлення, право на свободу і особисту недоторканність, право на особисте життя, право на власність, право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, право на свободу світогляду і переконання, право на освіту та право знати свої права. Діти уважно слухали лектора, роздивлялися картинки.

 Інтегратор центру Ольга Правосуд подякувала голові громадській організації « Турбота» Олексію Трегубу , який опікується дітьми з особливими дітьми за цікавий та змістовний захід, який допомагає повірити дитині в себе, відчути себе частиною суспільства.

ShM 2017 06 01  den zahusty ditey 3

«У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми – дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Спільними та скоординованими зусиллями усіх структур, які займаються захистом дітей, можна значно покращити становище дитини у суспільстві, її соціальний та правовий захист. А ми для цього і покликані», - наголосила Ольга Правосуд.

 

 Довідково: Шосткинський місцевий знаходиться за адресою: м. Шостка, вул.Горького, 4, т. 7-30-94, 7-28-05, електронна пошта [email protected]sm.ua

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3196181
   
facebook
google
youtube