На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

У Сумах відбулася панельна дискусія «Складні кейси у сфері запобігання та протидії домашньому насильству»

Деталі

SuR 190830 01Фахівці системи безоплатної правової допомоги, представники патрульної поліції, державних інституцій та громадських організацій у межах проекту «Комплексна допомога в родинних та сімейних правовідносинах» зібралися разом для обговорення складних кейсів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. На заході, організованим Харківським правовим клубом PRAVOKATOR під модеруванням керівниці правового клубу PRAVOKATOR. Львів Барбари Калюжної, вдалося не лише знайти шляхи взаємодії різних структур, а й окреслити пропозиції щодо вдосконалення роботи в даному напрямку.

На початку зустрічі очільниця правового клубу PRAVOKATOR. Львів Барбара Калюжна презентувала присутнім для розгляду на панельній дискусії кейс, у якому описується конкретний випадок домашнього насильства, постраждалими від якого є мати та діти. На основі цього кейсу представники різних інституцій обговорювали алгоритм дій та ту допомогу, яку може надати родині та чи інша установа.

SuR 190830 02Зокрема, говорили про дії поліції при виклику на 102 у випадку домашнього насильства, які, у свою чергу, викликають швидку (за необхідності), а також представників превентивної поліції, служби у справах дітей. Якщо діти знаходяться у небезпеці, то їх вилучають, і складається акт про вилучення. Потім дітей передають або до дитячої лікарні, або у центр реабілітації, якщо ж є можливість – викликають родичів. А далі сімю беруть на облік соцслужби, а дітей – органи опіки і піклування. Таким чином, обговорили, як на практиці в нашому регіоні працюють і взаємодіють служби у даних випадках.

SuR 190830 03Також керівниця правового клубу PRAVOKATOR. Львів зазначила, що збільшилася кількість звернень до центрів з надання БВПД, у тому числі й чоловіків-жертв домашнього насильства. А недосконалість законодавства призводить до того, що фактично особам, які постраждали від насилля в родині і які не мають куди піти (немає житла, підтримки родичів), держава не може допомогти.

SuR 190830 04Окрім цього, фахівці обговорювали питання реалізації положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насиллю» на території Сумщини та міста Суми зокрема. Акцентували увагу на прогалинах та недоліках у законодавстві, які знижують якість та швидкість у вирішенні складних ситуацій та заважають ефективно взаємодіяти службам. Тож, учасники дискусії написали спільні пропозиції щодо вдосконалення роботи у даному напрямку.

SuR 190830 05Довідково: дякуємо за організацію та участь у заході Барбару Калюжну, очільницю правового клубу PRAVOKATOR. Львів, Ростислава Россоловського (правовий клуб PRAVOKATOR), фахівців системи БПД Сумщини, представників Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, КУ «Центр матері і дитини», «Центр реінтеграції бездомних осіб», служби у справах дітей, Управління соціального захисту населення Сумської РДА, ГО «Громадське коло», Управління патрульної поліції, УГСПЛ м. Суми.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

починаючи 
  з 1 грудня 2019 року


document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3182238
   
facebook
google
youtube