На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

DEMCHENKO

 

 

ДЕМЧЕНКО Олена Миколаївна

Народилася 7 жовтня 1962 року у м. Омськ (Росія).

У 1987 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Біологія та хімія», отримавши кваліфікацію вчителя біології та хімії і звання вчителя середньої школи.

У 2008 році рішенням спеціалізованої вченої ради Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальністю «Теорія навчання».

У 2010 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

У 2017 році закінчила Сумський національний аграрний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Право" та здобула кваліфікацію "Юрист".

Розпочала трудову діяльність 1981 року на посаді фельдшер-лаборант клінічний медичної служби УВС Сумської області. З серпня 1987 по червень 2005 року працювала викладачем, завідуючою навчальною частиною Сумського медичного коледжу. 2005 року прийняла присягу державного службовця і протягом 2005 – 2007 років працювала на посадах головного спеціаліста, завідувача сектору, заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області. У 2007-2012 роках працювала на посаді начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області.

11 жовтня 2012 року призначена  директором Сумського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З 01 квітня 2015 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері державної служби в Сумській області нагороджена Грамотою Сумської обласної ради (2008 р.), Грамотою Головного управління державної служби України (2009 р.), Почесною грамотою Сумської обласної ради (2012 р.), знаком Почесної відзнаки голови Сумської обласної державної адміністрації (2012 р.), Грамотою Голови Сумської обласної державної адміністрації (2015 р.).

У 2016  році за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних із реалізацією державної правової політики та з нагоди професійного свята – Дня юриста, нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою -  подякою Міністерства юстиції України. 

У 2017 році нагороджена подякою Координаційного центру з надання правової допомоги.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2823541
   
facebook
google
youtube