На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Освіта: гендерний вимір 2020

SuR 191120 10На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти фахівчиня Регіонального центру Наталія Поставська разом з групою вихователів дошкільних навчальних закладів занурилися у тему гендерних стереотипів, упереджень, а також обговорили важливість прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325 й ознайомилися із сервісами системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

Форум-театр з гендерно-обумовленого насильства

SuR 191121 02На базі Сумської ЗОШ №6 студенти Сумського державного університету провели форум-театр для молоді в межах реалізації проєкту «MeDiAPLUR», приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Долучилися до заходу й партнери вищого навчального закладу – представники Регіонального центру з надання БВПД у Сумські області.

Детальніше...

Відповідальність за порушення правил перевезення дітей

SuR 191120 01У багатьох країнах світу уже давно введено штрафи за порушення правил перевезення дітей в автомобілі. Так, у Австрії за неправильне перевезення дітей водія можуть оштрафувати на 35 євро, у Бельгії – на 50, а у Греції на – 350.15 листопада 2019 року Президент України підписав Закон, яким встановлюється відповідальність за порушення правил перевезення дітей. Детально про нововведення розповів юрист Регіонального центру Олексій Рибалка у випуску «Правовий лікбез» на телеканалі «ATV».

Детальніше...

Освітньо-виховний проєкт "Child rights" у м. Охтирка

OkM 191115  11У межах тристоронньої співпраці Охтирського місцевого центру з надання БВПД, відділу освіти Охтирської міської ради та Охтирського місцевого центру позашкільної освіти – Мала академія наук у листопаді стартував освітньо-виховний проєкт «Child rights», у межах якого правники центру правової допомоги та «параюрист-манівець» Анна-Марія Сталинська проводять для старших груп дошкільних навчальних закладів інформування з питань прав дітей.

Детальніше...

Актуальна правова інформація для педагогічних колективів

4Учителі, які щодня спілкуються з дітьми в школі, знають, що кожна родина має свої особливості, усталені традиції та погляди на виховання. На практиці, на жаль, трапляються випадки, коли дитина може потерпати від домашнього насильства. Як педагогу реагувати на це, до кого звернутися за консультацією та зрештою де можна отримати безоплатну правову допомогу як дітям, так і дорослим – про це інформують учителів фахівці системи БПД.

Детальніше...

Тематична зустріч з посадовими особами місцевого самоврядування

SuR 191118 01Продовжується цикл тематичних зустрічей очільниці Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олени Демченко з державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування Сумщини на базі обласної державної адміністрації. Під час таких зустрічей підвищується правова обізнаність слухачів, обговорюються напрямки співпраці та презентуються новації системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Від конфлікту – до миру

SuR 191115 01Про гендерні стереотипи, упередження, дискримінацію; чому важлива гендерна рівність та як держава впроваджує гендерну політику та стратегії (на прикладі стратегії системи безоплатної правової дороги «Рівні можливості»), чому виникла необхідність прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325, а також про реалізацію Національного плану дій на виконання цієї резолюції говорили на зустрічі зі студентами Сумського державного університету. Захід провела фахівчиня Регіонального центру Наталія Поставська в межах правозахисної Програми «MeDiAPLUR».

Детальніше...

Інформуємо школярів про небезпеку торгівлі людьми

ShM 191115 01Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми у власних країнах та за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення.Тож, з метою привернення уваги до такої теми як «протидія торгівля людьми» фахівчиня Шосткинського місцевого центру з надання БВПД Юлія Зацаринна провела правопросвітницьку бесіду «Не стань жертвою торгівлі людьми» для учнів 9-х класів Шосткинської ЗОШ I-III ступенів № 4.

Детальніше...

Викресли булінг

SuM 191113 1З метою розвитку в дітей небайдужості до проблеми булінгу, співчутливого ставлення до постраждалого й вміння надавати йому допомогу працівники Білопільського бюро правової допомоги продовжують проводити правопросвітницькі заходи, спрямовані на протидію булінгу. Цього разу Аліна Ольховик на базі правового клубу «Позиція» в приміщенні Білопільського районного будинку культури провела тренінг для учнів старших класів ДНЗ Білопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 під гаслом «Викресли булінг».

Детальніше...

Завдяки професіоналізму адвоката права та інтереси клієнта системи безоплатної правової допомоги були захищені

SuR 191114 10До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся  громадянин з проханням допомогти вирішити питання щодо призупинення та невиплати надбавки до пенсії за вислугу років непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї. Захищати інтереси громадянина призначено адвоката Валентину Розторгуєву.

Детальніше...

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2856731
   
facebook
google
youtube