На сайті 149 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

Інформуємо громадян про право на вчасні та якісні комунальні послуги за справедливу вартість

SuR 190322 11Комунальні послуги – одне з топ-болючих питань сьогодення. Неправильно нараховані платежі, відмова у безоплатному встановленні лічильника, не надані чи неякісні послуги… Не впевнені у правомірності дій комунальних служб, маєте сумніви щодо призначення субсидії чи виникли інші правові питання? Скористайтеся порадами фахівців системи БПД – про це упродовж тижня інформували юристи центрів та бюро правової допомоги Сумщини.

Детальніше...

Адвокат системи БПД домігся зменшення обсягу обвинувачення для підзахисного

SuR 190322 01Підзахисний адвоката системи БПД Бориса Кривенка обвинувачувався в тому, що перебуваючи в приміщенні чужої квартири, у нього виник умисел на незаконне збагачення шляхом вчинення крадіжки мобільних телефонів. Користуючись тим, що ніхто не спостерігає, чоловік взяв зі столу телефони та жіноче пальто й пішов з квартири. Органами досудового розслідування діяння особи були кваліфіковані за частиною 2 статті 185 КК України, а саме крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Детальніше...

Розповідаємо трудовим колективам про виборчі права

SuR 190321 01Відсутність у списках виборців, зіпсований бюлетень, підкупи голосів – ці та інші порушення можуть перешкодити прозорому виборчому процесу в Україні. Для того, щоб громадяни знали, як діяти в подібних ситуаціях та як захистити свої права, фахівці системи БПД Сумщини інформують різні цільові аудиторії, у тому числі й трудові колективи.

Детальніше...

Цивільно-правовий договір

OkM 190321 03Цивільно-правові договори вже давно є розповсюдженими складовими механізму оптимізації видатків на оплату праці. Однак для того, щоб правомірно застосовувати його у своїй діяльності, роботодавець чи будь-яка інша особа повинна обов'язково враховувати ряд правил. Юристи Охтирського місцевого центру з надання БВПД розробили інформаційний буклет на тему: «Цивільно-правовий договір».

Детальніше...

Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів

SuR 190312 24Як внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України? Що потрібно для того, щоб проголосувати за місцем перебування? Як оскаржити порушення виборчих прав? Відповіді на ці та інші питання містяться в інформаційних матеріалах, розроблених за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Детальніше...

Зустріч зі студентами юридичного факультету в межах інформаційної кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!»

SuR 190320 10Чимало студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах м. Суми, приїхали до обласного центру з інших міст та навіть регіонів. А тому у зв’язку з виборами Президента України у когось виникне необхідність тимчасової зміни місця голосування. До того ж, більшість молодих людей взагалі вперше в житті скористається своїм правом голосу. Тож, щоб студентство знало всі нюанси виборчого права, фахівці системи БПД проводять тематичні зустрічі та правопросвітницькі заходи.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Sur 190320 03Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

Оголошено конкурс на навчання для громадських радників

SuR 190320 02Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Детальніше...

П’ять місцевих центрів спеціалізуватимуться на комплексному вирішенні сімейних та родинних питань

SuR 190320 01П’ять місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Вінниця, Дніпро, Київ, Львів та Суми матимуть спеціалізацію у сфері сімейних та родинних відносин. Новації впроваджуються у межах проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Детальніше...

Забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту

SuR 190319 01«Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць?» – це актуальне питання обговорювали в Сумах під час інформаційної сесії, що відбулася за участі фахівців Регіонального та Сумського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
1991651
   
facebook
google
youtube