На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

У Сумах відбулася прес-конференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

SuR 190916 01У Сумах за участі керуючої справами виконавчого апарату Сумської обласної ради, очільниці Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області, а також клієнтів та партнерів системи БПД відбулася регіональна прес-конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.

Детальніше...

Тематична зустріч з держслужбовцями Сумщини

SuR 190910 01Державні службовці Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області ознайомилися з успіхами та особливостями надання безоплатної правової допомоги на Сумщині. Презентувала здобутки, а також наголосила на важливості співпраці очільниця Регіонального центру Олена Демченко.

Детальніше...

Уроки «Я МАЮ ПРАВО!» для школярів Сумщини провели фахівці системи безоплатної правової допомоги

SuR 190909 01У перший навчальний тиждень нового навчального року фахівці системи безоплатної правової допомоги Сумщини у цікавій інтерактивній формі провели для школярів тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!». Учні шкіл, гімназій, ліцеїв ознайомилися з правами та обов’язками дітей, а також як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

Детальніше...

Телефонні шахраї: поради та роз’яснення юриста

SuR 190906 01«Алло, мамо! Я втрапив в халепу…Терміново потрібні гроші!» Такі дзвінки від шахраїв (часто й серед ночі) розраховані на те, щоб людина на емоціях не роздумуючи та не перевіряючи інформацію, погодилася на будь-які вимоги, аби тільки врятувати рідну людину. А рятувати, як потім з’ясується, і нікого. Адже це дуже популярна схема зловмисників, які будь-якою ціною намагаються виманити кошти у довірливих та наляканих громадян. Такі випадки останнім часом почастішали, зокрема й на Сумщині, тож юрист Регіонального центру Олексій Рибалка розповів слухачам Українського радіо: Суми, як уберегтися від шахраїв та яка відповідальність чекає на них перед Законом. 

Детальніше...

З юридичними консультаціями – до жителів Хухрянского та Кардашівського старостатів

OkM 190905 05Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає право кожного громадянина на отримання безоплатних правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод та захист у разі їх порушення. Жителі сіл в силу об’єктивних причин не завжди вчасно можуть скористатися цим правом, і вирішувати це питання допомагають виїзні прийоми фахівців системи безоплатної правової допомоги спільно з фахівцями юстиції у межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Захист прав іноземних громадян: у Сумах відбулося засідання міжвідомчої групи

SuR 190905 01За результатами моніторингових візитів працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Волинського та Чернігівського пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства виявлено порушення прав даної категорії громадян на безоплатну вторинну правову допомогу. У зв’язку з цим Регіональним центром з надання БВПД у Сумській області ініційовано засідання міжвідомчої групи «Права іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...

Інформуємо освітян області про систему БПД та проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 

SuR 190903 01Розпочався новий навчальний рік, і нові знання готові отримувати не лише школярі, а й педагоги. Зокрема, підвищувати рівень своєї правоосвіченості. І сприяють цьому тематичні зіустрічі з фахівцями Регіонального центру, що відбуваються на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Черговий захід зібрав понад 150 педагогів, серед яких вчителі музичного мистецтва, трудового навчання, практичні психологи, вихователі дошкільних навчальних закладів, соціальні педагоги, дефектологи, керівники гуртків. Фахівчині  Наталія Поставська та Яна Кравець не лише надали корисну правову інформацію, а й провели індивідуальні консультації з актуальних питань.

Детальніше...

«Я хочу зупинити це, але не знаю як...». Домашнє насильство: кого і як карає закон?

SuR 190902 01У межах проекту Зарічного районного суду м. Суми «Вас чекають в суді», до реалізації якого долучаються фахівці системи БПД, відбулася чергова зустріч, під час якої обговорили доволі актуальну тему – домашнє насильство. Куди звертатися за допомогою, яке покарання передбачено для кривдника, і яка ситуація з насиллям в родинах на Сумщині – про це юристи, представники суду та поліції спілкувалися з громадськістю.  

Детальніше...

У Сумах відбулася панельна дискусія «Складні кейси у сфері запобігання та протидії домашньому насильству»

SuR 190830 01Фахівці системи безоплатної правової допомоги, представники патрульної поліції, державних інституцій та громадських організацій у межах проекту «Комплексна допомога в родинних та сімейних правовідносинах» зібралися разом для обговорення складних кейсів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. На заході, організованим Харківським правовим клубом PRAVOKATOR під модеруванням керівниці правового клубу PRAVOKATOR. Львів Барбари Калюжної, вдалося не лише знайти шляхи взаємодії різних структур, а й окреслити пропозиції щодо вдосконалення роботи в даному напрямку.

Детальніше...

Освітяни Охтирщини дізналися порядок створення громадської організації

OkM 190830 01До Охтирського місцевого центру з надання БВПД звернулися фахівці відділу освіти Охтирської міської ради з питанням щодо порядку створення громадської організації зі статусом юридичної особи. Юристи центру відгукнулися та ініціювали проведення семінару з елементами тренінгу для директорів шкіл на чолі з начальником відділу освіти Анатолієм Тронем.

Детальніше...

   

chesnaplatijka

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2609236
   
facebook
google
youtube