На сайті один гість та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

Адвокатська допомога в призначенні пенсії по втраті годувальника

Деталі

Завдяки допомозі адвоката жінка змогла довести право переведення її з пенсії за віком на пенсію у зв’язку із втратою годувальника.

До Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась літня жінка. З 1997 року вона перебуває на обліку у Конотопському обєднаному управлінні Пенсійного фонду України та весь час отримувала пенсію за віком. Так сталося, що у 2016 році помер її чоловік, який був пенсіонером. Того ж місяця жінка звернулась до управління Пенсійного фонду в м. Конотоп з письмовою заявою, надавши при цьому відповідні документи, про переведення її з пенсії за віком на пенсію у зв’язку із втратою годувальника. Однак, їй було відмовлено в переведенні через невідповідності в прізвищі її чоловіка, як вони зазначені у свідоцтві про його смерть, трудовій книжці, а також інших документах, що знаходяться в його пенсійній справі.

Працівниками центру жінці було роз’яснено, що у разі незгоди з відповіддю управління Пенсійного фонду щодо переведення її з пенсії за віком на пенсію у зв’язку з втратою годувальника за померлого чоловіка, вона може бути оскаржена в судовому порядку. Після подання необхідних довідок для підтвердження належності даної особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та на підставі письмового звернення жінки було прийнято рішення про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги. За справу взялась адвокат Оксана Мусієнко.

Правозахисниця провела попередній аналіз справи, зібрала необхідні документи та вирішила піти шляхом подання адміністративного позову до управління Пенсійного фонду про визнання неправомірною відмови та зобов’язання вчинити певні дії, а також подання до суду заяви про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі. У результаті суд виніс рішення, яким встановив той факт, що трудова книжка та інші, зазначені в заяві документи, належать покійному чоловіку заявниці центру. При розгляді справи за адміністративним позовом жінки до Конотопського обєднаного управління Пенсійного фонду України, як наслідок, адвокат вирішила подати заяву про закриття провадження за примиренням сторін у зв’язку зі встановленням факту належності померлому правовстановлюючих документів, адже дане рішення суду є законною підставою для переведення заявниці центру на пенсію у зв’язку із втратою годувальника.

   

chesnaplatijka

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2524582
   
facebook
google
youtube