На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

Опадаткування доходів за кордоном та в Україні

Деталі

Із давніх часів  людина володіла унікальним правом – обирати місце для влаштування власного життя. Саме ця аксіома сьогодні становить фундамент міжнародного права. Майбутнє держави – це молодь. Тут важливо те, наскільки молоді люди можуть реалізувати себе, відчувати себе захищеними у власній державі. 

Тож, один із випускників Сумського ВНЗ вирішив пошукати кращої долі за кордоном, щоб після повернення до України мати матеріальну стабільність.

По приїзду зі Швейцарії, у громадянина «Н» виникли певні питання в правовій площині. За порадою батьків він звернувся до відділу попередньої роботи з клієнтами Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як з’ясувалося, оформивши Шенгенську візу, українець поїхав до Швейцарії, де офіційно був працевлаштований. Зареєструвався у роботавця, аби міграційна служба знала місце знаходження. По закінченню контракту повернувся на Батьківщину, де йому було необхідно одержати документ, який би підтверджував повернення на постійне місце проживання.

Спеціалісти Охтирського місцевого центру з надання БВПД роз’яснили клієнту, що йому необхідно звернутися до міграційної служби, де нададуть відповідний документ.

Клієнта турбувало питання, яке стосувалося оподаткування, а саме: якщо у Швейцарії сплачувалися податки, то і в Україні також доходи оподаткуються?

Начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Микола Кравченко пояснив, що відповідно до ст. 13 Податкового кодексу України передбачено усунення від подвійного оподаткування, за яким отримані доходи фізичною особою-резидентом з джерел походження за межами України включаються до складу загального річного оподаткування доходів, що не підлягають оподаткуванню в Україні відповідно до положень цього Кодексу чи міжнародного договору, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.

Для того, щоб мати право на зарахування податків та зборів, сплачених за межами України, платник зобов'язаний одержати від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об'єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у закордонній дипломатичній установі України відповідної країни.

Для реалізації механізму звільнення від подвійного оподаткування потрібно отриману в міграційній службі довідку відправити роботодавцю до Швейцарії. Унаслідок цього громадянину «Н» перерахують податки та частково повернуть кошти. Після подання декларації про дохід до Державної фіскальної служби ця сума буде врахована до складу загального річного оподаткування доходів, що не підлягають оподаткуванню в Україні.

   

chesnaplatijka

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2524679
   
facebook
google
youtube