На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Кожна п’ята правова консультація за телефоном системи БПД стосувалася адміністративного права

Деталі

SuR 190705 10Впродовж квітня-червня цього року до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 надійшло 73,6 тис. телефонних дзвінків. Практично половина з них – 34,5 тис. стосувалися правових консультацій, а також отримання безоплатної правової допомоги.

З цієї кількості кожен п’ятий дзвінок – понад 4,5 тис. – стосувався адміністративного права, зокрема, питань взаємодії з органами державної влади, а також притягнення до адміністративної відповідальності.

«Українці досить часто зверталися за консультаціями та роз’ясненнями щодо оформлення закордонних паспортів, реєстрації транспортних засобів. Багато дзвінків щодо притягнення до адміністративної відповідальності за булінг, домашнє насильство, порушення правил дорожнього руху», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Серед найпоширеніших питань, з якими громадяни зверталися до контакт-центру системи БПД за отриманням правових консультацій, – захист прав у сфері сімейного законодавства. Найчастіше українці потребували роз’яснень щодо укладання шлюбу, розлучення, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, визначення порядку спілкування з дитиною тощо. Таких дзвінків надійшло близько 2,7 тис.

Досить часто порушувалися питання щодо спадкового, договірного, трудового, кримінального законодавства. Актуальними залишається низка питань, пов’язаних із соціальним захистом осіб, зокрема стосовно порядку призначення державної соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, а також вирішення різного роду цивільних правовідносин, виконання судових рішень тощо.

Крім консультацій та роз’яснень з правових питань, багато дзвінків (понад 19,6 тис.) стосувалися надання контактної інформації центрів з надання БВПД, органів державної влади, установ та організацій, які надають різні види послуг тощо. Також впродовж квітня-червня цього року надійшло 2 462 повідомлення про затримання осіб за вчинення кримінального або адміністративного правопорушення та 240 повідомлень про винесення постанови/ухвали про залучення захисника за призначенням або проведення окремої процесуальної дії.

Інформація щодо функціонування контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги (за ІІ квартал 2019 року)

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2828683
   
facebook
google
youtube