На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Офіс Мережі правового розвитку та центри з надання БВПД Сумщини – постійне партнерство та плідна співпраця

Деталі

SuR 191004 01З жовтня 2017 року в Сумах успішно функціонує Офіс Мережі правового розвитку з надання безоплатної правової допомоги на базі громадської організації «Північна правозахисна група». ГО є постійним партнером системи БПД Сумщини, з якою фахівці центрів з надання БВПД спільно проводять важливі для громадськості проєкти. 3 жовтня з моніторинговим візитом до Сум навідалася робоча група на чолі з Головою правління Мережі правового розвитку Наталею Бімбірайте.

На базі Сумського місцевого центру з надання БВПД відбулася робоча зустріч моніторингової групи та партнерів – фахівців системи безоплатної правової допомоги, територіального управління юстиції, юридичної клініки Сумського державного університету.

SuR 191004 02Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Валентина Волобуєва зазначила, що серед постійних та надійних партнерів системи безоплатної правової допомоги Сумщини особливе місце займає ГО «Північна правозахисна група» в особі Наталії Єсіної. Це ті партнери, з якими Регіональний та місцеві центри з надання БВПД спільно реалізують в регіоні важливі для громадськості ініціативи, сприяють правопросвітництву населення та захисту їхніх прав.

«Під час нашої співпраці проведено чимало заходів і проєктів. Як приклад, в липні цього року на базі Сумського окружного адміністративного суду відбулася презентація звіту за результатами дослідження задоволеності відвідувачів судів окремими аспектами роботи суду. До цього опитування долучився й Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області. Окрім цього, наші партнери здійснили моніторинг діяльності всіх місцевих центрів з надання БВПД, що знаходяться на Сумщині. І показники, що характеризують роботу центрів в різних напрямках, були високими», – зазначила Валентина Волобуєва.

SuR 191004 03Очільниця Сумського місцевого центру з надання БВПД Валентина Трошечко також наголосила на плідній співпраці з ГО «Північна правозахисна група». Уже систематичною стала спільна участь у різних тренінгах, робочих зустрічах, засіданнях круглих столів, флешмобах тощо. Також установи успішно співпрацюють у частині перенаправлення клієнтів, обміну досвіду та інформаційних матеріалів.

SuR 191004 05Довідково: до складу моніторингової групи увійшли Наталя Бімібірайте – Голова правління МПР, Наталія Кулікова – Регіональна координаторка Північного регіону, Ірина Лоюк – голова ГО "Простір можливостей".

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» (МПР) – об’єднання неурядових організацій, місією якого є посилення правових можливостей, захист прав і свобод людини, розвиток громад. На сьогодні спілка об’єднує 25 організацій у 15 регіонах України.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2860907
   
facebook
google
youtube