На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Правова освіта – посилення спроможності місцевих громад

Деталі

SuM 191203 01Фахівці системи безоплатної правової допомоги Сумщини взяли участь у панельній дискусії «Демократичні інструменти взаємодії в громаді» в межах проєкту «Правова освіта – посилення спроможності місцевих громад», який реалізується ГО «Громадське коло» у партнерстві із Сумським місцевим центром з надання БВПД за підтримки МФ «Відродження».

Захід проводиться з метою розвитку взаємодії громад з органами місцевого самоврядування та впровадження громадських ініціатив. Участь у ньому взяли представники поліції, депутати Сумської обласної ради, громадські активісти, представники освіти та культури Сумського та Путивльського районів.

SuM 191203 02.jpgЗахід відкрила голова ГО «Сумське громадське коло» Ніна Чернявська, яка наголосила на важливості та необхідності такої роботи особливо зараз, коли активно триває процес децентралізації, а також подякувала присутнім за допомогу в реалізації проєкту та всебічну підтримку.

SuM 191203 03.jpgУчасники поділились своїми напрацюваннями та проблемами, які виникають при роботі з громадами. Обговорили спільні шляхи співпраці у напрямку розширення районів роботи та можливості, що відкриваються перед громадами. Значну увагу приділили питанню навчання активних жителів громад, які можуть користуватися можливостями та брати відповідальність за розвиток свого регіону.

SuM 191203 04.jpgЗаступник директора Сумського місцевого центру Наталія Шестерніна розповіла про способи розширення територій обслуговування як шляхом збільшення точок доступу населення до безоплатної правової допомоги, так і як шляхом здійснення виїзних консультацій, відкриття дистанційних консультаційних пунктів, а також взаємодії з місцевими органами самоврядування, у тому числі і в напрямку збільшення кількості  проведення правопросвітницьких заходів.

SuM 191203 05.jpgФахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області  Наталія Поставська наголосила на важливості укладення громадськими організаціями з органами влади, державними установами Меморандумів (договорів) про співпрацю, де були б чітко визначені напрямки реалізації заходів. Акцентувала увагу й на формах співпраці з громадськими організаціями.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2916142
   
facebook
google
youtube