На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

«Правовий хаб» – кращі практики молодіжної роботи обговорювали в Охтирці

Деталі

OkM 190913  9В Охтирці відбулася презентація напрацювань спільного проекту Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Охтирським міським центром позашкільної освіти - Мала академія наук«Правовий ХАБ  VIVAT  LEX». Основна мета заходу – поділитися досвідом співпраці закладів позашкільної, загальної середньої освіти та Охтирського місцевого центру з надання БВПД щодо організації правової освіти, формування  життєвих та професійних компетентностей учнівської молоді через освітньо-виховну проектну діяльність.

Під час свого вітального слова директорка Охтирського місцевого центру з надання БВПД Тамара Козир окреслила основні моменти та реалізацію проектної діяльності спільно з відділом освіти Охтирської міської ради та Охтирським міським центром позашкільної освіти – Мала академія наук.

OkM 190913  7Пріоритетним напрямком співпраці є правоосвітня та правовиховна робота з педагогами та їхніми вихованцями, залучення дітей та учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності у галузі права.

Установи співпрацюють з 2015 року, і напрацювали значний методичний матеріал з питань організації пошуково-дослідницької, правоосвітницької, правовиховної роботи з учнівською молоддю міста, вихованцями гуртків позашкільного центру, у тому числі і через таку методичну технологію як проектна діяльність.

OkM 190913  2Співпраця Охтирського місцевого центру з надання БВПД та Малої академії наук учнівської молоді триває більше чотирьох років. «За роки співпраці реалізовано низку правовиховних проектів, а саме: довготривалий проект «Закон – понад усе», короткотривалі проекти «Правова орбіта» у межах літньої школи правознавства, «Розуміємо права дітей», проект для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Від малої дитини – до громадянина України», «Молодіжна ініціатива з прав людини», «Правовий марафон»,  «Права очима дітей», «Правовий горизонт». У межах цих проектів проводилися правопросвітницькі семінари з елементами тренінгу для дітей різних вікових категорій (у ДНЗ – діти старших груп 5-6 років), школярі (9-10 класів), постановочні судові засідання, правові квести, екскурсії, брифінги та опитування «Типовий клієнт Охтирського МЦ з надання БВПД) тощо», – зазначила юристка центру Марина Гаранжа.

Представниці Охтирського міського центру позашкільної світи Ольга Литовченко, Галина Альжинська та Ганна Попова окреслили форми співпраці, зокрема, які увібрав у себе правовий хаб (у перекладі – «вузол»).

«Молодіжну роботу в Україні здійснюють численні установи та організації, але форми їх різняться.Конкурс найкращих практик молодіжної роботи 2018 р. організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з програмою розвитку ООН в Україні, на який було подано 173 практики майже з усіх областей. Охтирський центр з надання БВПД та ОМЦПО-МАН взяли участь у конкурсі «Кращі практики молодіжної роботи 2018». Правовий хаб «VIVATLEX» (Співпраця Охтирського МЦ з надання БВПД з Охтирським міським центром позашкільної освіти МАН учнівської молоді) визнано однією з кращих практик, що увійшли до першої десятки», – повідомила Ольга Литовченко.

OkM 190913  4Правовий хаб «VIVATLEX»центр діяльності, освітній простір нового формату, що об’єднує дітей та учнівську молодь міста Охтирки, які бажають постійно розвиватися, шукають нові ідеї, прагнуть отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички щодо правового вирішення питань, самоствердження, професійно визначитися, вдосконалити себе та бути причетними до позитивних змін. 

Із гостями та учасниками з інших регіонів Галина Альжинська поділилася перспективами співпраці у майбутньому. Вона разом з вихованцями проводитиме анкетування та інформування жителів районів, на які поширюється юрисдикція Охтирського місцевого центру з надання БВПД.

OkM 190913  8Захід перейшов у формат запитання-відповідь, де кожен отримав можливість поділитися враженнями від почутого та перейняти /поділитися особистим досвідом правопросвітництва.

OkM 190913  1Довідково: дякуємо колегам за участь у семінарі та візит до Охтирського МЦ з надання БВПД, а саме: директору Богодухівського місцевого центру з надання БВПД Дмитру Перепилиці, директору Кременецького місцевого центру з надання БВПД Валентині Вербицькій, директору Первомайського місцевого центру з надання БВПД Ірині Шевченко, директору Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайлу Давиденку, директору Мукачівського місцевого центру з надання БВПД Костянтину Молнару, директору Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Херсонської області Ірині Кебі.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2856850
   
facebook
google
youtube