На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Представників громадських організацій Лебедина інформували, як захистити права осіб з інвалідністю

Деталі

OkM 191010 01Правовий статус особи з інвалідністю характеризується тим, що як громадянин держави така особа володіє всією повнотою конституційних прав, свобод і обов'язків, тобто володіє загальним правовим статусом; з іншого боку, як особа, яка має певні вади здоров'я, вона наділена додатковими правами та пільгами. Із метою попередити порушення прав цієї категорії громадян та підвищити їхню обізнаність на базі громадської організації «Міська організація інвалідів» юристка Лебединського бюро правової допомоги провела семінар з елементами тренінгу «Механізм захисту прав осіб з інвалідністю».

На заході були присутні члени громадської організації, які виявили зацікавленість у запропонованій темі. Захід складався із трьох модулів. Спочатку присутні ознайомилися із самими поняттями «інвалідність» та «особа з інвалідністю». «Конвенція ООН про права інвалідів не дає чіткого визначення поняття «інвалідність». У ній зазначається, що це поняття еволюціонує і зміст його – це результат взаємодії, яка відбувається між людьми з інвалідністю та перешкодами у стосунках і середовищі, заважає їхній повноцінній та дієвій участі у житті суспільства нарівні з іншими. Стаття 1 КПІ говорить, що до осіб з інвалідністю належать особи зі стійкими фізичними, психічними, інтелектуальними або сенсорними порушеннями, які при взаємодії з різними бар'єрами можуть заважати їхній повній і ефективній участі в житті суспільства нарівні з іншими», – розповіла юристка Лебединського бюро правової допомоги Євгенія Логвіненко.

У другому модулі розглядали національні та міжнародні механізми захисту прав людей, стандартів Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та механізмів застосування Факультативного протоколу у відстоюванні прав.

OkM 191010 02На третьому етапі для підвищення ефективності засвоєння матеріалу проведено розгляд конкретних справ, які розглядалися Європейським судом. Також учасники заходу отримали практичні поради щодо процедури подання скарг про порушення прав людей з інвалідністю, дізналися про порядок проведення розслідування в разі грубих або систематичних порушень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Таким чином, учасники заходу мали можливість підвищити свою правову обізнаність та обмінятися досвідом щодо дотримання своїх прав та свобод. Наприкінці присутні отримали інформаційні буклети системи безоплатної правової допомоги.OkM 191010 03

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2860888
   
facebook
google
youtube