На сайті один гість та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Про безпечні правила перебування за кордоном розповідаємо за допомогою гри «ANTI TRAFFICKING 2»

Деталі

SuR 191125 01Зважаючи на актуальність теми протидії торгівлі людьми й ту ситуацію, коли бажаючих виїхати на роботу, навчання або подорож за кордон стає все більше, виникає потреба у правопросвітництві серед громадян з даної тематики, зокрема з метою попередження про можливі небезпеки й поінформування, куди звертатися за допомогою. У межах меморандуму про співпрацю фахівчиня Регіонального центру Наталія Поставська та представниці громадської організації «Калинове гроно» Оксана Корсун та Марія Шеремет провели правопросвітницький захід для учнів ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей».

Спочатку з учнями обговорили ряд важливих питань, у ході яких вони дізналися, що у 90% випадках торгівля людьми – це трудова експлуатація, а серед постраждалих 62% становлять чоловіки. Ситуація торгівлі людьми може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

SuR 191125 03Законом України «Про протидію торгівлі людьми» визначено, що торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

SuR 191125 02На заході розглянуто різницю між торгівлею людьми та нелегальною міграцією, форми та наслідки торгівлі людьми.

Для проведення просвітницько-профілактичної роботи серед підлітків фахівчині використали настільну соціальну гру «ANTI TRAFFICKING 2» як інструмент, що допоможе розвинути у гравців ряд дуже важливих компетенцій.

SuR 191125 04Мета гри – інформування у ігровому форматі про проблему торгівлі людьми та правила безпечних подорожей, пошуку роботи, запобігання відповідним ризикам, вироблення у гравців навичок безпечної поведінки у випадках, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.  Одна із авторок цієї гри, Марія Шеремет, запропонувала гравцям, які розбилися на команди, стати героєм/героїнею, який/яка шукає роботу за кордоном. Розв`язуючи завдання карток «Міфи та факти», учні за правильну відповідь отримували картки ресурсів: «Фінанси», «Безпека», «Знання». У ході гри учасники вчаться вмінню аналізувати критичні пропозиції, вмінню сказати «ні», вмінню попросити допомогу. Кожен гравецьприймає рішення на основі інформації, яка зазначена у завданнях. Кожне рішення під час гри має свій вплив. Основна ідея – діти та підлітки мають навчитися нести відповідальність за свої дії та розуміли їх наслідки.

SuR 191125 05Переможцем гри «ANTI TRAFFICKING 2» став не той, хто першим дістався фінішу, а той, хто за підрахунком ресурсів отримав найбільшу кількість балів.

Гра також торкається питання толерантності, командної роботи та розвиває лідерські навички в учасників та учасниць команди. Використання передових практик сприяє безпечному середовищу освітнього процесу та забезпечує формування у дітей та підлітків безпечної поведінки під час перебування за кордоном.

SuR 191125 06Більше інформації з питань протидії людьми можна дізнатися, завітавши на сайти stoptrafficking.org. 527.org.ua.

Більше правової інформації – за Єдиним номером безоплатної правової допомоги в Україні 0800213103.

Телефон Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501 або 527

Додатково: тренінг організовано партнером – ГО «Калинове гроно» у межах проєкту «Агенти безпеки» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.Авторами соціально-настільної гри «ANTI TRAFFICKING 2» є представниця громадської організації «Калинове гроно» Марія Шеремет та доцент кафедри психології, політології и соціокультурних технологій Сумського державного університету Олена Купенко.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2916221
   
facebook
google
youtube