На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Регіональний центр інформує освітян області

Деталі

SuR 191104 01Слухачі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на черговій зустрічі з фахівчинею Регіонального центру Наталією Поставською отримали інформацію щодо протидії домашньому насильству, а також щодо сервісів системи безоплатної правової допомоги. Серед присутніх (більше 180 осіб) були: вчителі української мови та літератури, німецької мови, математики, історії, біології, початкових класів, вихователі шкіл-інтернатів, керівники гуртків.

Розпочалася чергова зустріч з ознайомлення педагогічних працівників з проєктом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!». Педагоги дізналися про сайт, де можна самостійно отримати інформацію щодо напрямків - «Стоп насильство», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Чесна платіжка», «СтопБулінг», «Виїзд із дитиною за кордон». Здійснено коротке інформування за кожним з вищезазначених напрямків.

Більш детально було розглянуто питання протидії домашньому насильству, а саме щодо застосування спеціальних заходів: термінового заборонного припису стосовно кривдника та обмежувального  припису стосовно кривдника (термін дії, де отримати, до кого звернутися).

Звернуто увагу на доцільність розміщення у шкільних інформаційних куточках для батьків плакатів за правовою тематикою:  «Відповідальним батькам – урядова підтримка», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Зупинимо домашнє насильство», «Зупинимо булінг разом».

SuR 191104 02

 

Приділено увагу актуальним темам, що розглядають юристи системи БВПД у навчальних закладах: «ID – карта вперше», «Права дитини», «Конвенція ООН з прав дітей», «Адміністративна та кримінальна відповідальність» тощо.

SuR 191104 03

У приймальній Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кожен відвідувач може детально ознайомитися з рядом буклетів із правової тематики, у тому числі за проєктом «Я МАЮ ПРАВО!».

На завершенні учасникам заходу повідомлено про Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103, інформовано про місцезнаходження Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області та Сумського місцевого центру з надання БВПД та поширено інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?», «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник»,   адреси місцевих центрів та бюро правової допомоги, буклети за проєктом «Я МАЮ ПРАВО!» «Як протидіяти домашньому насильству?», «Поїхати з дитиною за кордон – легко», «Отримуй аліменти», плакати «Податкова знижка на навчання» тощо. 

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3059378
   
facebook
google
youtube