На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

У Сумах відбулася прес-конференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

SuR 190916 01У Сумах за участі керуючої справами виконавчого апарату Сумської обласної ради, очільниці Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області, а також клієнтів та партнерів системи БПД відбулася регіональна прес-конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.

Під час конференції, яка відбулася на базі Сумської обласної державної адміністрації, презентований український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговорені питання доступності та якості правових послуг. А передувала цьому заходу масштабна триденна Київська міжнародна конференція, що відбулася 10-12 вересня цього року.

SuR 190916 06Очільниця Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко розповіла присутнім про розвиток системи БПД в Україні, починаючи з 2011 року, коли було прийнято Закон України «Про безоплатну правову допомогу». Окрім цього, директорка Центру роз’яснила, як поступово розширювалося коло осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, акцентувавши увагу на соціальній спрямованості діяльності системи БПД. Ознайомилися присутні і зі структурою системи БПД у країні, і на Сумщині зокрема.

«Структура системи БПД на Сумщині представлена Регіональним центром з надання БВПД у Сумській області, 4 місцевими центрами у м. Конотоп, Охтирка, Суми, Шостка та 14 бюро правової допомоги  в районах області. Юристами на сьогодні вже надано понад 92 тисячі правових консультацій та роз’яснень жителям Сумщини», – зазначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко.

SuR 190916 05Окрім цього, презентовані ключові результати роботи, сучасні сервіси, якість правових послуг та наголошено на проактивному розвитку системи БПД.

«Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги успішно працюють на території Сумщини. Фахові юристи надають якісну правову допомогу громадянам як у кримінальних, так і у цивільних та адміністративних справах. Приємно, що на рахунку адвокатів та фахівців системи є чимало успішних справ захисту прав клієнтів», – зазначила керуюча справами виконавчого апарату Сумської обласної ради Вікторія Патютько.

SuR 190916 04Директорка Сумського місцевого центру з надання БВПД Валентина Трошечко ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності центру та інноваціями у роботі, акцентувавши увагу на значній кількості звернень громадян саме із сімейних питань. Тож, центр є одним із п’яти центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на території України, які сьогодні реалізують проект «Комплексна допомога у родинних та сімейних правовідносинах».

SuR 190916 07До заходу також долучилися партнери, адвокати та клієнти системи БПД Сумщини. Зокрема, адвокат системи БПД Семен Стадник разом зі своїм клієнтом розповіли, яких успіхів домоглися у справі захисту порушених прав, а також зазначили, що діяльність центрів та бюро правової допомоги на сьогодні дійсно є важливим інструментом соціальної справедливості.

SuR 190916 03

SuR 190916 11Позитивні відгуки про співпрацю із системою безоплатної правової допомоги Сумщини лунали й від партнерів. «Ми вже не один рік поспіль співпрацюємо з Регіональним центром у частині перенаправлення клієнтів, проведення спільних флеш-мобів, правопросвітницьких заходів тощо. Це наші надійні партнери», – наголосила Наталія Єсіна, представниця УГСПЛ м. Суми.

SuR 190916 08Також говорили про активну взаємодію і представники Зарічного районного суду, Патрульної поліції Сумської області, Сумського державного університету. SuR 190916 10«Спільно з фахівцями системи безоплатної правової допомоги ми реалізуємо в регіоні важливі для громадськості проекти. Наші студенти із задоволенням проходять практику на базі центрів. І кількість клієнтів, яка щороку збільшується, звичайно свідчить про високу довіру громадян до центрів та бюро правової допомоги», – зазначила Адріана Костенко, викладачка Сумського державного університету.

SuR 190916 09Під час прес-конференції також представили відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2843582
   
facebook
google
youtube