На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

У Сумах відбулася презентаційна зустріч учасників радіоефірів «Ген справедливості» на Громадському радіо

Деталі

SuR 190806 01Упродовж 2015-2018 років на Громадському радіо звучала авторська радіопрограма правозахисниці та адвокатки Лариси Денисенко «Ген справедливості». Програми розповідають про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема про історії захисту прав та представництва інтересів вразливих груп населення, успішну юридичну практику у справах та спорах з найбільш актуальних правових проблем. Участь у записах взяли понад 100 учасників, серед яких Сумщину представили юристи, адвокати, клієнти, а також партнери системи безоплатної правової допомоги.

На основі інтервю укладено збірку «Ген справедливості» та «Протидія насильству в сімї». Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області ініціював зустріч учасників радіоефірів від Сумщини. Як зазначила у своєму вітальному слові заступниця директора Регіонального центру Валентина Волобуєва, захід мав на меті не лише презентувати збірки, а й обговорити теми, порушені під час радіоефірів, у розрізі теперішнього часу. «Відтоді, як на Громадському радіо прозвучали інтервю на актуальні та важливі правові теми, відбулися зміни в законодавстві. Приміром, коли ми говорили про домашнє насильство, в Україні ще не існувало такого заходу впливу на кривдника як обмежувальний припис. Або коли обговорювали тему цькування дітей в школі, не було передбачено відповідальності за вчинення булінгу. Тож, нам цікаво, які відбулися зміни, як склалася подальша доля клієнтів, яке питання й досі потребує вирішення та залучення різних фахівців або на яку проблему додатково варто звернути увагу», – наголосила Валентина Волобуєва.SuR 190806 02

Так, заступниця директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина Волік розповіла присутнім про своє інтервю на Громадському радіо, що стосувалося порушення прав пацієнтів. Його вона надавала разом з клієнткою, яка свого часу звернулася за юридичною допомогою. Через неналежне виконання лікарями своїх професійних обов’язків стан здоровя пацієнтки катастрофічно погіршився, жінка боролася за своє життя. Правовий захист вона отримала в Конотопському місцевому центрі з надання БВПД. На сьогодні жінка отримує належне лікування, кошти за яке сплачує медичний заклад.

SuR 190806 03Представниця ГО «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова та заступниця директора Сумського місцевого центру з надання БВПД Наталія Шестерніна розповіли про те, як знайомили радіослухачів з роботою параюристів. Після ефіру минуло понад 2 роки, тож фахівчині поділилися здобутками, ознайомили з тим, як проходять навчання параюристів, хто ними може стати й чому їхня робота важлива для громади.

SuR 190806 04Адвокатка системи БПД Наталія Лебединець поділилася історією успішного захисту прав клієнтки, яка потерпала від домашнього насильства, і від якого, до речі, страждало й двоє її дітей. До обговорення цієї теми долучилися й представниця Патрульної поліції Ольга Кісільова, а також сімейна радниця Людмила Пономаренко.

SuR 190806 05Ще однією важливою темою для обговорення стало питання гендерно обумовленого цькування в школі, про яке на Громадському радіо говорила викладачка Сумського державного університету Юлія Савельєва. У цьому питанні теж відбулися важливі зміни: насамперед в законодавстві, що передбачає відповідальність за вчинення булінгу, а також нині активно реалізуються низка проектів та правопросвітницьких кампаній за участі фахівців системи БПД щодо протидії булінгу.

SuR 190806 06Серед учасників зустрічі були й партнери системи БПД Сумщини представники ГО «Ініціативи Слобожанщини», які об’єднують навколо себе людей з вадами зору. Подружжя Анатолій та Дарія Сасса мають найбільшу аудіобібліотеку для незрячих. Віднині їхня колекція поповнилася аудіозбірками «Проти насильства», озвученими у «Республіканському будинку звукозапису і друку» Українського товариства сліпих, і які були презентовані громадській організації під час заходу.

SuR 190806 07

SuR 190806 08Довідково: «Ген справедливості» – збірка на основі матеріалів 112 інтервю авторської радіопрограми правозахисниці та адвокатки Лариси Денисенко «Ген справедливості» та 28 інтервю у межах програми «Протидія насильству в сімї». Обидві радіопрограми – частина медійно-правозахисної ініціативи, що реалізувалася Громадським радіо за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.SuR 190806 09

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
3061732
   
facebook
google
youtube