На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Участь очільників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини у ІV Всеукраїнській за міжнародною участю науково-практичній конференції

Деталі

SuR 191024 10Відкриття ІV Всеукраїнської за міжнародною участю науково-практичної конференції: «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти» відбулося 23 жовтня 2019 року у приміщенні Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У числі запрошених: представники системи безоплатної правової допомоги, адвокати, науковці, голови ОТГ, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад та державні службовці.

Масштабна конференція вже вчетверте зібрала поважну аудиторію з метою залучення наукових та практичних працівників до дослідження теоретичних та практичних проблем адаптації правової системи України до права Європейського Союзу. SuR 191024 16Сумщину представляють очільниця Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко, директорка Охтирського місцевого центру з надання БВПД Тамара Козир та заступниця директора Сумського місцевого центру з надання БВПД Наталія Шестерніна.SuR 191024 15

На пленарному засіданні та 6 панельних дискусіях виступають провідні юристи – вчені і практики, представники професорсько-викладацького складу вітчизняних та зарубіжних  закладів вищої освіти, а також наукових установ.

SuR 191024 12Виступ директорки Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олени Демченко «Новаторство та проактивність: особливості надання правової допомоги на Сумщині» стосувався висвітленню тих вагомих та важливих ініціатив, які сприяють підвищенню правової освіченості населення регіону й забезпечують рівний доступ громадян до правосуддя. Очільниця Регіонального центру зазначила, що в грудні 2017 року Кабінетом Міністрів України було затверджено Стратегію інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року і підбиваючи перші підсумки реалізації даної Стратегії на Сумщині, варто зазначити, що центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечили дотримання основних принципів, закладених у документі. Олена Демченко презентувала результати успішних правопросвітницьких проєктів Сумщини, такі як «Школа параюристів», «Школа правової освіти», «Школа волонтерів», правовий хаб «VIVATLEX» тощо. Значні успіхи також має система БПД Сумщини, втілюючи в життя різні інновації, що сприяють захисту прав паліативних хворих та підвищенню правової свідомості серед підлітків й запобіганню вчиненню правопорушень та булінгу.

SuR 191024 13«Як підтвердження успішного соціального спрямування діяльності системи безоплатної правової допомоги на Сумщині стала перемога Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області в престижній церемонії «Соціальний Оскар СумДУ». Це щорічна відзнака, започаткована з метою закріплення в м. Суми традицій соціального розвитку, підтримки й толерантності, соціальної відповідальності й вручається організаціям та установам, які упродовж року впроваджували інновації, що реально сприяли покращенню соціального клімату, підтримці вразливих категорій населення та мотивували до активної громадської діяльності», – зазначила Олена Демченко.

SuR 191024 14Також директорка Регіонального центру презентувала бачення щодо можливостей й ризиків розвитку системи БПД в регіоні.

Про актуальні питання розвитку системи безоплатної правової допомоги розповідали й представники Регіональних та місцевих центрів Херсонської, Чернівецької, Львівської та Дніпропетровської областей.

SuR 191024 11Окрім цього, на конференції на прикладі розвитку об’єднаннях територіальних громад області їх очільники поінформували про актуальні питання розвитку правової спроможності у громадах.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2860916
   
facebook
google
youtube