На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Успіх справи – обмін досвідом

Деталі

150812 61           З метою перейняття позитивного досвіду роботи 12 серпня 2015 року директор Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Гудима, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ольга Правосуд та інші працівники центру відвідали Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Під час візиту керівництво обох центрів обговорили перспективні напрямки роботи, пов’язані з соціальним проектом Уряду, зокрема, у безоплатній правовій допомозі.

  Особливу увагу директором Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентиною Трошечко було приділено безоплатній вторинній правовій допомозі, як виду державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя: «Право на безоплатну правову допомогу, гарантовано Конституцією України, тому громадяни звертаючись до центру повинні отримати кваліфіковану безоплатну як вторинну, так і первинну правову допомогу».

150812 62Працівників Шосткинського місцевого центру цікавили питання суто професійні, адже реформи в системі безоплатної правової допомоги тривають і важливими є кожна деталь, кожне успішне і дієве рішення.

150812 63

            Плідна співпраця пройшла й на рівні інтеграторів. Наталія Шестерніна розповіла про свою роботу та поділилася досвідом зі своєю колегою з Шостки. Фахівці відділів інформаційної та матеріальної інфраструктури центрів обговорили питання організації діловодства охорони праці в установах та інші, начальники відділів по роботі з клієнтами обмінялися особливостями організації роботи, зокрема: визначення осіб малозабезпеченими та якими документами підтверджується їх статус, опрацьовані питання статистичної звітності. Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ірина Карел розповіла механізм звітності від адвокатів та проведення розрахунків, бухгалтер Шосткинського місцевого центру Олена Гоголь переглянула номенклатурні журнали щодо звітності документообігу адвокатського відділу.

Цього ж дня у приміщенні Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Олени Демченко проведено оперативну нараду.

«Такі зустрічі, коли в колі професіоналів можна обмінятися думками, виважити те чи інше рішення, є потрібними для роботи, – вважає директор регіонального центру Олена Демченко. – Переконана – подібні візити будуть продовжуватися – це розвиватиме добросусідські відносини між місцевими центрами Сумської області, сприятиме обміну досвідом між колегами».

150812 64

 

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2843468
   
facebook
google
youtube