На сайті один гість та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

ВІЗИТИ ДО СІЛЬСЬКИХ РАД КРАСНОПІЛЬЩИНИ: ПОШУК ШЛЯХІВ СПІВПРАЦІ, КОНСУЛЬТУВАННЯ ГРОМАДЯН

Деталі

150811 0110 серпня 2015 року директор Сумського місцевого центру Валентина Трошечко, начальник відділу по взаємодії з суб’єктами первинної правової допомоги Наталія Шестерніна, заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Олександр Пономаренко, заступник начальника відділу роботи з адвокатами Олег Мигаль та адвокат Лебединець Наталя завітали з робочим візитом до до двох сільських рад Краснопільського району Сумської області. 

Метою такої роботи є налагодження зв’язків із керівництвом сільських рад та пошук шляхів подальшої співпраці.

Під час зустрічі з працівниками Запсільської сільської ради було надано інформацію з питань роботи Центру. А потім працівники Центру спілкувалися з громадянами, яких на зустріч прийшло 9 осіб. Їх цікавили питання сімейного, цивільного та адміністративного законодавства.

Після відвідування Запсільської сільської ради працівники Сумського місцевого центру завітали з робочим візитом до Миропільської сільської ради, де надали роз`яснення у вигляді консультацій 12 особам.

150811 02У Миропільській сільській раді проведено зустріч-нараду, в якій взяли участь директор Сумського місцевого центру Валентина Трошечко, начальник відділу по взаємодії з суб’єктами первинної правової допомоги Наталія Шестерніна, сільський голова Олена Ординець та секретар сільської ради Микола Кулик. Метою цього заходу було налагодження співпраці між сторонами сторін, що буде спрямована на сприяння наданню безоплатної правової допомоги в інтересах жителів села.

Крім цього, працівниками Центру була надана методична допомога сільським головам Запсільської та Миропільської сільських рад з питань правової допомоги.

150811 03

Працівники центру розповідали про забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: 

малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів), учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці та ін. 

Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, 

150811 04

якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Результати такої роботи окреслені документально: директор центру Валентина Трошечко підписала меморандум із сільськими головами: Запсільським – Павлом Влезьком та Миропільським – Оленою Ординець.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2860356
   
facebook
google
youtube