На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Замість позбавлення волі – закриття кримінального провадження. Успішна справа адвоката системи безоплатної правової допомоги

Деталі

SuR 191112 01Зарічним районним судом м. Суми відносно громадянина, який підозрювався у вчиненні суспільно-небезпечних діянь у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, кримінальне провадження, де захист особи здійснювала адвокат системи безоплатної правової допомоги Олександра Ковальова, було повністю закрито. Однак органами прокуратури подано апеляційну скаргу на Ухвалу Зарічного районного суду м. Суми, у якій прокурор прохав вищевказану Ухвалу суду першої інстанції скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд.

У подальшому адвокатом Олександрою Ковальовою було подано до Сумського апеляційного суду заперечення на апеляційну скаргу прокурора, у якому остання прохала апеляційну скаргу прокурора залишити без задоволення, а ухвалу Зарічного районного суду – без змін.

Під час апеляційного розгляду справи, посилаючись на чинне законодавство, а саме частину 5 статті 9 КПК України, рішення ЄСПЛ «Носков і особа 7 проти Росії» адвокат наполягала на необґрунтованості скарги прокурора. Також правозахисниця звернула увагу суду на те, що органами досудового розслідування були зібрані докази у кримінальному провадженні з грубим порушенням прав її підзахисного, унаслідок підбурювання з боку агенту поліції, а також з грубим порушенням конституційних прав щодо недоторканості житла, проводячи обшук квартири за відсутності власника та лише в присутності особи, яка страждає на психічне захворювання. Адвокат у ході судового розгляду також звертала увагу суду на те, що в органів досудового розслідування не було підстав підозрювати її підзахисного у вчиненні кримінально-карних правопорушень, а тому вважала, що суд першої інстанції дійшов обґрунтованого висновку щодо невинуватості її підзахисного, і у зв’язку з цим підстави для скасування Ухвали Зарічного районного суду м. Суми відсутні.

Сумський Апеляційний суд взяв до уваги доводи та заперечення адвоката Олександри Ковальової та своєю Ухвалою апеляційну скаргу прокурора залишив без задоволення, а Ухвалу Зарічного районного суду м. Суми – без змін.

Таким чином, завдяки професіоналізму та наполегливості адвоката системи безоплатної правової допомоги громадянина визнано не винуватим.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2916082
   
facebook
google
youtube