На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   
   
   
   

Завдяки професіоналізму адвоката права та інтереси клієнта системи безоплатної правової допомоги були захищені

Деталі

SuR 191114 10До Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся  громадянин з проханням допомогти вирішити питання щодо призупинення та невиплати надбавки до пенсії за вислугу років непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї. Захищати інтереси громадянина призначено адвоката Валентину Розторгуєву.

Адвокат детально ознайомилася з документами клієнта та узгодивши правову позицію по справі підготувала обгрунтовану позовну заяву та подала її до  Сумського окружного адміністративного суду.

Свої позовні вимоги обґрунтовувала тим, що позивачу, як непрацюючому пенсіонеру, виплачувалася надбавка на непрацездатного члена сім’ї, а саме сина 2000 року народження, але починаючи з липня 2018 року виплата такої надбавки була припинена.

Також адвокат Валентина Розторгуєва звернула увагу на те, що 02.11.2018 року її клієнт звертався до Охтирського управління Пенсійного фонду України Сумської області із заявою, у якій просив здійснити перерахунок пенсії та виплатити раніше недоплачені суми виплат. Однак відповідач по справі листом повідомив, що підстави для виплат відсутні у зв’язку з досягненням сина 18- річного віку.

Адвокат та її клієнт не погодилися з вказаною відмовою та  вважали іі незаконною, оскільки частиною 6 статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» регламентовано вихованці, учні, студенти, курсанти, слухачі, стажисти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах (у тому числі, у період між завершенням навчання в одному із зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців), мають право на пенсію в разі втрати годувальника до закінчення навчальних закладів, але не більш як до досягнення ними 23 років. Діти-сироти мають право на пенсію в разі втрати годувальника до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Правозахисниця та клієнт вказували на те, що син позивача ще не досяг 23 років та є студентом денної форми навчання, а тому є всі підстави для виплати позивачу надбавки непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї, що належать до осіб, які забезпечуються пенсією у разі втрати годувальника. А відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місвцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, завдяки професіоналізму адвоката Валентини Розторгуєвої права та інтереси громадянина були захищені.

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2916125
   
facebook
google
youtube