На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

On-line послуги та сервіси  

online hause just

 online E servie

online G service

   

Архів новин і хроніки  

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Довідкова інформація  

   

Корисні посилання  

president ukr
vru ukr
kmu ukr
minjust ukr
koord c2
minUstSum
   
   
   

Жінки, мир, безпека

Деталі

SuR 190729 01

Команда сумчан, до складу якої увійшли працівники системи безоплатної вторинної правової допомоги, а також громадські діячки, журналісти, освітяни, студенти Сумського державного університету, 19-21 липня взяла участь у школі-тренінгу «MeDiAPLUR», що зібрала представників з різних регіонів України.

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області активно співпрацює з громадськими організаціями, які діють у площині захисту прав людини. Участь у заході наших партнерів – представників Сумського державного університету та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – дає можливість реалізовувати в області успішні спільні проекти.

Школа-тренінг, на яку запросили представників системи безоплатної правової допомоги (Наталію Поставську та Любов Демченко), стосувалася актуальної теми: «Резолюція Ради Безпеки ООН 1325: «Жінки, мир, безпека». У фокусі – документи Організації Об’єднаних Націй щодо прав жінок, особливо, що стосується періоду збройних конфліктів; медіаграмотність як відправна точка та основа плюралізму в сучасних демократіях; історія жіночого руху у світі та Україні.

SuR 190729 02У процесі роботи під керівництвом досвідчених тренерів Євгена Фоміна (голова ГО "Фундація прав людини"), Ольги Веснянки (відома правозахисниця, журналістка, блогерка) та Тетяни Ісаєвої (дослідниця жіночого руху в Україні, засновниця єдиного в Україні музею гендеру), слухачам школи надано цікаві матеріали, які засвоювалися через командну роботу, мозковий штурм та презентації ідей.

SuR 190729 03Саме під час презентацій фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області мали можливість поділитися досвідом роботи і напрацюваннями, адже  фахівцями системи БПД проводиться масштабна правопросвітницька та правозахисна робота в напрямку протидії домашньому насильству, також у восьми регіонах України діє новий інститут – сімейні радники; актуальними є правові консультації щодо захисту прав жінок та їхніх дітей на вчасне і повне отримання аліментів.

Зокрема, на Сумщині 60% громадян, які звертаються до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Сумщині – це жінки. У цьому році  здійснюється у судовому порядку захист 3 осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Питанню гендерної рівності, яку розглядали учасники школи-тренінгу, також приділяється достатня увага в регіоні шляхом проведення різноманітних за формою заходів.

SuR 190729 04Навчання у школі, спілкування з представниками з інших міст і областей, цікавий спектр думок та ідей, більш широке бачення теми захисту прав жінок – усе це дало поштовх для втілення нових планів та нових спільних проектів.SuR 190729 05

   

chesnaplatijka

   

Ми у соціальних мережах  

   FB icon 0
  Регіональний центр   
FB icon 0   Конотопський    МЦ
FB icon 0   Охтирський       МЦ
FB icon 0   Сумський          МЦ
FB icon 0   Шосткинський   МЦ
   

P 8 VseUkr Karta

   

P 8 WikiLegalAid

   

P 8 Pravovyi Likbez 2

   

P 8 MG ZPV

   

P 8 Adr BPD

   

P 8 Vyizni Pryiomy 16

   

P 8 Dyst Punkt

   

P 8 Karta Pravovyh potreb

   

P 8 ATO

   

peremishcheni

   

P 8 Pravo BVPD

   

P 8 Pytannia

   

P 8 Pro Sud

   

P 8 GO

   

Digest new 2

   

DNA 200

   

logo

   

Нормативно-правова база  

book ok Нормативно-правові акти 
Q 035 Роз’яснення законодавства
document text ok  Буклети
   

Адвокатам  

Калькулятор

для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася

calculator ok починаючи 
   з 5 липня 2018 року
calculator ok починаючи
  з 1 січня 2018 року
calculator ok до 1 січня 2018 року

document header footer ok Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру 

document text graph edit  Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД 
  (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)
   

pracia

   
Перегляди статей
2741545
   
facebook
google
youtube